Rafał Andrzejewski

Trener, Prawnik, Szkoleniowiec

Specjalizacja

Outsourcing funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji (po zmianach przepisów Inspektora Ochrony Danych Osobowych) to sprawdzona i akceptowana przez GIODO forma przejęcia obowiązków związanych z ochroną danych osobowych.

Kontakt

  • Cała Polska
  • mazowieckie
  • email

Profil na portalach społecznościowych

g

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Doświadczony trener, prawnik, prelegent na licznych seminariach (w tym w debatach z udziałem GIODO), szkoleniach otwartych i zamkniętych dla administracji, sądów, biznesu, przemysłu oraz instytucji finansowych z zakresu ochrony danych osobowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie opracowywanie i wdrażania polityki bezpieczeństwa i instrukcji zarządzania systemem informatycznym dla jednostek administracji publicznej. Specjalizuje się w ochronie danych osobowych przetwarzanych przez działy kadrowe oraz sporządzaniem opinii prawnych w zakresie ochrony danych osobowych. Przez uczestników szkoleń jest wysoko ceniony za zdolność przekazywania wiedzy w sposób przystępny i zrozumiały, wysoką wiedzę merytoryczną i indywidualne podejście do uczestników.
W ramach dotychczasowej działalności szkoleniowej zrealizował projekty szkoleniowe i audytorskie z zakresu ochrony danych osobowych między innymi dla: Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Kancelarii Sejmu, Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście, Sądu Rejonowego w Poznaniu, Urzędu Miasta w Suwałkach, Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku, Związku Międzygminnego w Nowej Soli, Mahle Polska, PGNIG, ORLEN, Pharma Group Sp. z o.o., TAURON Ciepło S.A., Grupy RWE Polska., BODiE – Banki Spółdzielcze, Bank Zachodni WBK,Getin Noble Bank, Bankowości Spółdzielczej, GDDKiA, SCANIA Słupsk, Związków zawodowych i wielu innych.

Dodatkowe informacje

Dlaczego szkolę?
Prowadzenie szkoleń jest dla mnie po pierwsze wyzwaniem, a po drugie możliwością poznania nowych ludzi i innego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość.
Szkolenie daje mi możliwość podzielenia się z innymi moją wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną, która w przyszłości pomoże innym odnieść sukces w biznesie. Pozwoli również uniknąć przykrości związanych z nieznajomością tzw. "kruczków prawnych".
Szkolenia to z jednej strony praca, ale z drugiej strony również integracja i możliwość pomocy w rozwiązaniu problemów innych ludzi.

Główne zalety moich szkoleń to:
a)Praktyczny charakter szkolenia – prawnik, trener od lat współpracuje z najlepszymi ośrodkami szkoleniowymi w Polsce. Dlatego podczas szkolenia unikam teorii; każdy przepis prawa konfrontuję z praktyką i oferuję uczestnikom rozwiązania, a nie problemy.
b) Szkolenie jest interaktywne-podczas szkolenia uczestnicy kilkukrotnie będą mieli okazję samodzielnie sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce
c) Indywidualne konsultacje prawne

Wykorzystujemy pliki cookies.