Piotr Nabielec

Trener

Specjalizacja

Piotr Nabielec założyciel Produktywni.pl, gdzie wspiera ludzi, zespoły i firmy w rozwoju kompetencji miękkich, głównie w IT, ale nie tylko.

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f T l g

Obszar działania

małopolskie

Kluczowe doświadczenie

Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych firmach IT w Krakowie, gdzie od 2005 roku pracował jako programista, Scrum Master, menedżer i Agile Coach. Od 2013 pełnoetatowo zajął się szkoleniami – specjalizuję się w szkoleniach i projektach rozwijających kompetencje miękkie, szczególnie w IT: zarządzanie czasem, efektywność, komunikacja interpersonalna, dzielenie się wiedzą.
Pracując przez ponad 8 lat nad różnymi projektami i wdrożeniami poznał specyfikę i wyzwania pracy developerów, QA, menedżerów i dyrektorów i bardzo lubi pracować na styku wszystkich tych perspektyw, rozmawiając z każdym w jego własnym języku. Współpracował i prowadził szkolenia dla takich marek jak Motorola, Comarch, PZU, czy Sabre.

Dodatkowe informacje

PRODUKTYWNOŚĆ:
Dwudniowe szkolenie mające na celu podniesienie produktywności, obejmujące zakres stawiania celów, zarządzania czasem, organizowania aktywności w ciągu dnia, reagowania na “wrzutki”, efektywnego prowadzenia spotkań, zarządzania pocztą i kalendarzem.
SCRUM I AGILE:
Dwudniowe szkolenie, które wprowadza w świat Scrum i Agile, buduje solidne podstawy i daje poczuć w praktyce wartości, jakimi się kierują.
AKADEMIA LIDERA:
Półroczny program rozwoju liderów - cykl sześciu jednodniowych, comiesięcznych szkoleń, które pokrywają zagadnienia organizacji pracy, produktywności osobistej i zespołowej, komunikacji w zespole oraz rozwoju zespołu i organizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies.