Kamila Czarnomska

Doradca Kariery, Kreator CV, Trener Rynku Pracy, Szkoleniowiec

Specjalizacja

Jako doradca kariery znajdę Twoje przewagi konkurencyjne, przygotuję CV i LM, które wpadną w oko pracodawcy, podpowiem Ci jak dobrze sprzedać Twoje kompetencje, przygotuję na pytania “killery”, powiem jak negocjować swoje wynagrodzenie, wyjaśnię mechanizmy i uwarunkowania rynku pracy, również “ukrytego”.

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f l

Obszar działania

pomorskie

Kluczowe doświadczenie

TRENER, DORADCA KARIERY prowadząca warsztaty dla młodych osób, specjalistów oraz managerów z zakresu budowania swojej ścieżki zawodowej i poruszania się po rynku pracy, a także spotkania motywacyjne pomagające w osiągnięciu wyznaczonych przez nich celów. Tworzy dokumenty aplikacyjne, prowadzi konsultacje indywidualne, doradztwo w karierze oraz przygotowuje do procesu poszukiwania pracy

www.treningkariery.pl

DORADCA BIZNESOWY, współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, pomaga budować strategie nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami, rozwija zespoły, wspomaga działy sprzedaży.

CONTENT MANAGER, odpowiedzialna za tworzenie wartościowych treści oraz twórca ebooków, poświęconych marketingowi i rozwijaniu biznesu.


DORADCA KLUCZOWYCH KLIENTÓW z 6-letnim, popartym sukcesami, doświadczeniem w sprzedaży usług i produktów oraz obsłudze klientów indywidualnych - ponad 4000 menedżerów wyższego i średniego szczebla.

Dodatkowe informacje

Pytania, propozycje współpracy oraz inne wiadomości proszę kierować na adres:

kamila.czarnomska@treningkariery.pl

Zapraszam serdecznie do kontaktu. Wiadomość zwrotną wysyłam w ciągu 48 h

Wykorzystujemy pliki cookies.