Jacek Olkowski

Managing Partner, Konsultant, Trener.

Specjalizacja

szkolenia, coaching, rekrutacja, szkolenia managerskie, doradztwo biznesowe

Profil na portalach społecznościowych

l g

Obszar działania

łódzkie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Kluczowe doświadczenie

Współzałożyciel Dedal Konsulting(1998 r.)
W latach 1998-2000 współpracował z firmą koncernu PepsiCo, gdzie prowadził rekrutację pracowników szczebla kierowniczego. Pracował również jako asesor w Assessment Center (w ramach Centrum Oceny i Rozwoju FLP). Zajmował się badaniem potrzeb szkoleniowych, tworzeniem programów szkoleniowych, planowaniem, organizacją i prowadzeniem szkoleń.
Od roku 2000 do 2003 współpracował z Servisco Sp. z o. o./ DHL Express (grupa Deutsche Post) jako Menedżer ds. Szkoleń. Prowadził działania w zakresie tworzenia i realizacji polityki szkoleniowej oraz rozwoju pracowników. Zrealizował projekt utworzenia Systemu i Działu Szkoleń. W ramach projektu zajmował się planowaniem i realizacją szkoleń wewnętrznych, szkoleniami trenerów wewnętrznych, Działu Sprzedaży, Kadry Zarządzającej średniego i najwyższego szczebla oraz planowaniem i nadzorem nad realizacją ok. 1 mln budżetu szkoleniowego. Kierował zespołem trenerów i szkoleniowców Działu Szkoleń. W latach 1998 - 2009 zarządzał zespołami sprzedaży, a także trenerów wewnętrznych w koncernach PepsiCo (FLP) i Servisco/ DHL Express oraz własnej firmie doradczej.

Edukacja

-Politechnika Gdańska - podyplomowe studia prawno-menedżerskie,
-Międzynarodowy Certyfikat Menedżerski E/PL/BB/III/aa/11314c International Education Society.
-liczne certyfikaty trenerskie i coachingowe.

Dodatkowe informacje

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, umiejętności menedżerskich, rekrutacji, umiejętności interpersonalnych, zarządzania projektami i zarządzania zmianą. Opracowuje i prowadzi projekty doradcze we wszystkich zakresach oferowanych przez firmę Dedal Konsulting. Trener i konsultant z 14-sto letnim doświadczeniem w obu zawodach. Posiada bogate doświadczenie menedżerskie. Publikuje artykuły w branżowych portalach internetowych i czasopismach.

Wykorzystujemy pliki cookies.