Firma szkoleniowa New Players

szkolenia biznesowe dla menedżerów, handlowców, z obsługi klienta , trenerów, dla pracowników produkcji.

Specjalizacja

Jesteśmy innowacyjnym, skutecznym i pełnym pasji zespołem doświadczonych trenerów biznesu, którzy współpracują ze sobą od ponad 20 lat. Owocem naszego doświadczenia są gry szkoleniowe i poszkoleniowe dedykowane kadrom zarządzającym a także pracownikom średniego i niższego szczebla. Gry poszkoleniowe wspierają wiedzę zdobytą na szkoleniach oraz skutecznie trenują nowe umiejętności.

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f l

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Znamy sukcesy i wyzwania dużych i małych firm. Od lat szkolimy z powodzeniem pracowników, doradzamy zarządom korporacji, prowadzimy coachingi i organizujemy długoterminowe projekty rozwojowe. Znamy i czujemy potrzeby rozwojowe uczestników naszych szkoleń. Wiemy, że zmiana to proces, który wymaga nieustannego wsparcia i powtarzania zdobytych umiejętności.

Mamy na to autorski pomysł! Jesteśmy twórcami innowacyjnych narzędzi, służących utrwalaniu wiedzy i umiejętności i tworzenia dobrych nawyków. Są to Gry poszkoleniowe.

Kluczowym doświadczeniem naszego zespołu są projektowane przez nas gry szkoleniowe i poszkoleniowe, na dzień dzisiejszy jedyne na rynku w swoim rodzaju. Nasze gry trenują umiejętności i kompetencję pracowników, pomagają wdrożyć je w prace. Gry szkoleniowe i poszkoleniowe dedykowane kadrom zarządzającym a także pracownikom średniego i niższego szczebla.

W branży szkoleniowej wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, kreatywne podejście do każdego projektu.

Dodatkowe informacje

Jesteśmy innowacyjnym, skutecznym i pełnym pasji zespołem doświadczonych trenerów biznesu, którzy współpracują ze sobą od ponad 20 lat.

Wykorzystujemy pliki cookies.