Dorota Trzmielewska

Kierownik projektu w DORADKOM, Coach ACC ICF, Certyfikowany Trener FRIS, Turysta

Specjalizacja

Na co dzień prowadzi coachingi indywidualne z młodymi przedsiębiorcami oraz coachingi grupowe z kobietami stojącymi u progu ważnych życiowych decyzji. MYŚL PRZEWODNIA: „Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku” - Lao Cy.

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Pracowałam w administracji publicznej, w wiodących na rynku instytucjach finansowych, w mikroprzedsiębiorstwie. Współpracuję ze startup’ami i instytucjami około biznesowymi.

Zawsze z ludźmi i dla ludzi.

Wspieram, koordynuję, organizuję, zarządzam i uczę się. Prywatnie z pasją oraz z plecakiem na plecach przemierzam szlaki górskie. Jestem zdobywcą Głównych Szlaków Polskich GSS i GSB.

Prowadzę coachingi indywidualne i grupowe z wykorzystaniem różnych narzędzi coachingowych. Pracuję wg standardów i w oparciu o Kodeks Etyczny ogólnoświatowej organizacji ICF.

Edukacja

Wiedzę z zarządzania przedsiębiorstwem zdobywała na Politechnice Wrocławskiej, którą uzupełniła o wiedzę psychologiczną w zakresie psychologii motywacji, psychologii coachingu oraz metod pomiaru kompetencji zawodowych. Wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi zdobywała na Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji. Od 2013 roku jest Akredytowanym coachem ACC ICF. Od 2015 roku jest Dyrektorem Oddziału ICF Opole. Od 2016 roku jest Członkiem Zarządu ICF Polska.

Dodatkowe informacje

Obszar działania: Pracuję zdalnie oraz dojeżdżam do klienta. Jeśli mogę Cię wesprzeć w rozwoju twojego zespołu lub masz poczucie, że to czas na coaching, po prostu zadzwoń.

Wykorzystujemy pliki cookies.