Bruno Żółtowski

coach, trener

Specjalizacja

Psycholog, trener, akredytowany coach ICF. Pracuje głównie z dorosłymi, zarówno indywidualnie, jak i w grupie. Uczy nowych kompetencji, wspiera w podejmowaniu decyzji, pomaga wprowadzać zmiany. Zajmuje się osobami zdrowymi, nie prowadzi psychoterapii. Miłą odskocznią jest dla niego praca z dziećmi, m.in. w charakterze wykładowcy na Uniwersytecie Śląskim Dzieci w Katowicach. Pracuje dla międzynarodowych korporacji, prowadząc sesje coachingowe dla dyrektorów, managerów i specjalistów.

Profil na portalach społecznościowych

f l g

Obszar działania

śląskie

Kluczowe doświadczenie

Uniwersytet Śląski w Katowicach (od 2004r)
SILLEO.PL - własna firma szkoleniowa (od 2005r)

Edukacja

Studia magisterskie i doktoranckie z zakresu psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach
Szkoła coachingu przygotowująca do akredytacji przez International Coach Federation
Szkoła Trenerów Biznesu Moderatora

Dodatkowe informacje

Współtworzył ogólnopolską firmę edukacyjną, która z kilkuosobowej grupy rozwinęła się w ponad stuosobową instytucję. Szkolił trenerów i superwizował ich pracę, był odpowiedzialny za proces doboru, przygotowanie i monitoring zespołu trenerskiego. Stworzył autorski system motywacyjny dla pracowników, a także szereg autorskich programów zajęć, według których przeszkolonych zostało 7000 uczestników kursów w całej Polsce. Jest autorem trzech podręczników z zakresu efektywnej nauki i kreatywności.

Jako psycholog kliniczny przez sześć lat pełnił funkcję kuratora społecznego do spraw osób dorosłych w Sądzie Rejonowym w Bytomiu. Przez trzy lata współpracował z Wojskową Komendą Uzupełnień w Gliwicach, prowadząc badania psychologiczne żołnierzy, policjantów i strażników miejskich. W sumie przebadał ponad tysiąc mundurowych, w tym żołnierzy rekrutowanych do misji wojskowych w Kosowie, Iraku i Afganistanie.

Współpracował z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Wyższą Szkołą Technologii Informatycznych w Katowicach, Wyższą Szkołą HUMANITAS.

Wykorzystujemy pliki cookies.