Artur Włodarczyk

International Practitioner Business Coach EMCC EQA

Specjalizacja

POMAGAM TWORZYĆ I REALIZOWAĆ SKUTECZNE STRATEGIE BIZNESOWE I OSOBISTE, moimi klientami są firmy i osoby indywidualne. W COACHINGU i MENTORINGU pracuję w obszarach Business, Executive, Life i Sport.

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f l g

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Specjalizuję się w szeroko pojętym rozwoju osobistym i zmianie. Obok wykształcenia w Coachingu, zarządzania i marketingu zdobytego na polskich i zagranicznych uczelniach (ULCO, WSM, NBA), posiadam bogate doświadczenie w pracy z biznesem jako konsultant, manager i specjalista.
Jestem Certyfikowanym Coachem na poziomie International Business Pratitioner EMCC EQA (European Quality Award), członkiem Eurpejskiej Rady Coachingu i Mentoringu. Pracuję w obszarach Business, Executive, Life i Sport. Jestem Terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania.

Edukacja

International Practitioner Business Coach EMCC EQA [European Quality Award],
Profesjonalny Certyfikowany Mentor Biznesowy EMCC,
Racjonalna Terapia Zachowania I,
Wykorzystanie języka Transu w Life Coachingu,
Master (DESS), Université du Littoral Côte d'Opale,
...

Dodatkowe informacje

Gdybym w kilku słowach miał opisać model w którym pracuję Powiedziałbym że jest to: Coaching Partnerski (oparty o podejście behawioralno - poznawcze) koncentrujący się na rozwoju integralnym, korzystający z całego bogactwa Kognitywistyki jako nauki interdyscyplinarnej. Podejście behawioralno – poznawcze uruchamia neuroplastyczność mózgu, jest obecnie najbardziej efektywnym podejściem w rozwoju osobistym i rozwoju zaawansowanych kompetencji.

Wykorzystujemy pliki cookies.