Anna Tomala

Trener Biznesu

Specjalizacja

Prowadzę szkolenia w języku polskim i angielskim. Specjalizuję się w warsztatach z zakresu autoprezentacji, komunikacji oraz sprzedaży i negocjacji.

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Specjalizuję się w warsztatach z autoprezentacji, komunikacji oraz technik sprzedaży i negocjacji. Prowadzę zajęcia z komunikacji i negocjacji oraz zarządzania talentami na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W ramach współpracy Wyższej Szkoły Bankowej z Athlone Institute of Technolgy prowadziłam w Irlandii warsztaty z negocjacji międzynarodowych oraz różnic kulturowych. W swojej pracy głównie wykorzystuje swoje bogate doświadczenie w biznesie zdobyte w różnych branżach i na różnych stanowiskach.

Edukacja

Posiadam wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, ukończyłam Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Szczecińskim, Studia Podyplomowe na Kierunku Zarządzanie Potencjałem Pracowników w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Szkołę Trenerów Biznesu Moderator we Wrocławiu.

Dodatkowe informacje

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Zasiadam w Komisji Sędziowskiej Polish National Sales Award. Na stałe współpracuję z Fundacją Rozwoju Talentów. Prowadzę swojego bloga: www.annatomala.pl , gdzie opisuję swoje doświadczenia zawodowe.

Wykorzystujemy pliki cookies.