Aneta Czerska

specjalista rozwoju dziecka, trener i doradca rodziców

Specjalizacja

Aneta Czerska jest doktorem pedagogiki. Znana jest jako ekspert, który uczy najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą i wykorzystują najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji, pamięci, wyobraźni, kreatywności i naturalnych zdolności dziecka. Od ponad dekady szkoli rodziców i nauczycieli oraz wydaje liczne pomoce edukacyjne: książki, karty, gry i programy komputerowe.

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f

Obszar działania

mazowieckie

Kluczowe doświadczenie

Aneta Czerska jest autorką wielu artykułów naukowych na temat rozwoju małego dziecka.

Jest doktorem nauk społecznych w zakresie pedagogiki, twórcą nowej, unikalnej metody wszechstronnej stymulacji rozwoju Cudowne Dziecko, najlepszej dla dzieci od urodzenia do siódmego roku życia.

Znana jest jako ekspert, który uczy najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka.

Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych.

Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą i wykorzystują najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji, pamięci, wyobraźni, kreatywności i naturalnych zdolności dziecka.

W Polsce od ponad dekady szkoli rodziców i nauczycieli oraz wydaje liczne pomoce edukacyjne: książki, karty, gry i programy komputerowe do pomnażania inteligencji, nauki czytania i matematyki.

Informację na temat szkoleń, konsultacji i materiałów dydaktycznych można uzyskać na stronie www.CudowneDziecko.pl

Jej najnowsza książka "Czytanie dla rozwoju" jest przeznaczoną dla każdego, kto jest zainteresowany rozwojem małego dziecka, zarówno pedagogów, jak i rodziców.

Jest to pierwsza publikacja naukowa na rynku polskim i międzynarodowym na temat wczesnej nauki czytania. Po raz pierwszy została zaprezentowana metoda nauki czytania dla dzieci najmłodszych (od urodzenia) w języku polskim. Po raz pierwszy została zbadana efektywność metody nauki czytania.

Edukacja

Aneta Czerska jest jest doktorem nauk społecznych w zakresie pedagogiki i magistem matematyki (Wydział Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego).

Wykorzystujemy pliki cookies.