Agnieszka M. Staroń

Jestem "wzmacniaczem". Dzięki mojemu wsparciu klienci budują, odbudowują lub odnajdują swoją siłę i pewność siebie. Mają więcej odwagi do realizowania swoich planów oraz zamierzeń i są w tych działaniach bardziej skuteczni. Więcej się uśmiechają ;-)

Specjalizacja

mentoring, coaching, konsultacje dla firm, szkolenia biznesowe, facylitacja

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f l

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Liczne procesy coachingowe i mentoringowe dla menedżerów wysokich szczebli w różnych firmach oraz dla osób prywatnych (menedżerów i ekspertów).
Kilkanaście lat doświadczeń w prowadzeniu szkoleń biznesowych.
Konsultacje dla firm oraz och właścicieli lub szefów.
Facylitacja - sesje pozwalające w pełni wykorzystać know-how pracowników oraz zachęcić ich do wdrażania wypracowanych zmian.
Zarządzanie.
Działania promocyjne i PR-owe.

Edukacja

Studia psychologiczne na UW
Liczne szkolenia zawodowe - od coachingowych i mentoringowych poprzez mediacje, facylitacje po "ogólno-biznesowe". W tym również certyfikowane.
Więcej informacji oraz linki do wystąpień w mediach znajdą Państwo tutaj: http://www.przyjaznycoaching.pl/p/kim-jestem.html

Dodatkowe informacje

Dzielę się doświadczeniami na blogu www.PrzyjaznyCoaching.pl
Od kilkunastu lat realizuję projekty związane z rozwojem kadr i biznesu dla firm z różnych segmentów rynku.
Działam na rzecz popularyzacji wiedzy związanej z biznesem oraz oraz z łączeniem życia zawodowego z osobistym. W miarę możliwości pojawiam się w mediach i na konferencjach.
Jestem stałym gościem-ekspertem Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” i grupy „Dyrektor Na Swoim” a także członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Mentorów i członkiem Rady Fundacji SLOWLAJF – Fundacja Przeciw Wypaleniu Zawodowemu.
Zależy mi na promowaniu mentoringu i coachingu jako dobrych sposobów na wsparcie w rozwoju, przejście przez zmianę itp.

Wykorzystujemy pliki cookies.