Agata Piątek-Michalak

Doradca HR, Trener HR i kompetencji miękkichw Efektywny HR

Specjalizacja

Wspieram organizacje w wydobywaniu potencjału tworzących je ludzi, co w efekcie przekłada się na wzrost efektywności firmy i zadowolenie klientów. Tworzę i wdrażam rozwiązania HR (z obszaru rekrutacji, budowy wizerunku firmy, zarządzania zespołem, motywacji i zaangażowania, itd.). Projektuję i prowadzą szkolenia z zakresu HR oraz rozwoju kompetencji menedżerskich i tzw. "miękkich".

Obszar działania

śląskie

Kluczowe doświadczenie

15-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR:
- praktyczna znajomość procesów i narzędzi HR,
- doświadczenie w „codziennej” współpracy z kadrą menadżerską w zakresie zarządzania zespołem,
- projektowanie narzędzi i procesów HR oraz ich wdrażanie w organizacji m.in. z zakresu rekrutacji i selekcji, oceny potencjału rozwojowego, zarządzanie talentami, employer branding, polityki szkoleniowej i działań rozwojowych, ocen pracowniczych, modeli kompetencyjnych, komunikacji, motywacji.

Ponad 6-letnie doświadczenie w pracy z grupą jako trener i facylitator oraz w przygotowywaniu autorskich programów i materiałów szkoleniowych o tematyce z zakresu HR, zarządzania zespołem oraz rozwojem kompetencji miękkich takich jak komunikacja, radzenie sobie ze stresem czy zarządzanie swoim czasem.

Edukacja

- Polish Society for Training & Development - Certyfikat pracy trenera w standardzie Human Resources Development Business Partner (2017)
- Szkoła Trenerów MERITUM - Certyfikat potwierdzający kompetencje trenerskie na poziomie 5 EQF (2012)
- Uniwersytet Śląski w Katowicach - studia podyplomowe: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (2002 – 2003)
- Uniwersytet Śląski w Katowicach - studia magisterskie: Zarządzanie i Marketing (1998- 2003)

Wykorzystujemy pliki cookies.