Specjalista ds. obsługi pracowników

Nr Referencyjny: 1174562
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

W związku z intensywnym rozwojem mojego klienta z branży inżynieringowej poszukuję kandydata na stanowisko: Specjalista ds. obsługi pracowników.

Obowiązki:
 - wsparcie pracowników obszar US/Kanada w zapytaniach dotyczących świadczeń, listy płac,
 - praca na wewnętrznych systemach,
 - stała współpraca między działami.

 Wymagania:
 - język angielski na poziomie B2,
 - miele widzialne pierwsze doświadczenie w dziale HR.

Oferta:
 - pierwsza umowa na 12 m.,
 - szkolenia i wsparcie w pierwszym okresie zatrudnienia,
- prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa,
 - praca hybrydowa.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.