Konsultant IT / Analityk Biznesowy

Nr Referencyjny: 73769
  • Miejsce pracy: Lublin
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne,
  • Doświadczenie związane z tworzeniem dokumentacji analitycznej i technicznej (minimum 3 lata),
  • Aktualny certyfikat TOGAF,
  • Znajomość notacji UML i Archimate,
  • Doświadczenie w pracy dla administracji publicznej i nad projektami dofinansowanymi ze środków UE,
  • Dyspozycyjność do pracy w siedzibach Klientów.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect,
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • Certyfikaty z metodyk projektowych (preferowane PRINCE2, PMI),
  • Doświadczenie w roli architekta korporacyjnego,
  • Wiedza z zakresu rozliczania projektów unijnych (ograniczenia związane ze zmianą, harmonogramowanie, środki kwalifikowane itp.).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Spotkania integracyjne.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie i analiza wymagań biznesowych od Klienta oraz umieszczenie wymagań w procesach biznesowych i w architekturze korporacyjnej Klienta,
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej (w tym Opisu Przedmiotu Zamówienia do przetargów),
  • Wsparcie Klientów w procesie wyboru Wykonawcy,
  • Wsparcie Wykonawców w działaniach analitycznych w toku projektowania, tworzenia, testowania i wdrażania oprogramowania,
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji projektowanych systemów i procesów biznesowych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.