KIM JESTEŚMY! SYLVA Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo w branży drzewnej, zatrudniające 300 osób. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest we Wielu, niedaleko Kościerzyny. SYLVA Sp. z o.o. stanowi integralną część koncernu PIVETEAUBOIS, to rodzinna firma z ogromną pasją do drewna i ponad 65-letnim doświadczeniem w wyborze najlepszej jakości drewna iglastego z certyfikatem ekologicznym we Francji i Polsce. Podstawową działalność spółki stanowi projektowanie, produkcja i dostarczanie wysokiej jakości produktów z drewna.

Automatyk

Nr Referencyjny: AUT1
  • Miejsce pracy: Wiele
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

Do Twoich zadań należeć będzie: • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn, urządzeń i instalacji na terenie fabryki (urządzenia elektryczne, urządzenia pneumatyczne, automatyka, pomiary, wizualizacje, systemy sterowania,) • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych (automatyka i robotyka) • analizy awarii i dokonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń • bieżące naprawy, diagnostyka i konserwacja

Wymagamy:

Oczekujemy: • wykształcenia technicznego (automatyk/energetyk/elektryk/mechatronik) • praktycznej wiedzy i doświadczenia z zakresu automatyki • zainteresowania analizą problemów i wdrażaniem praktycznych rozwiązań • umiejętności pracy w zespole i otwartości na pomoc innym

Oferujemy:

Oferujemy Tobie: • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • zatrudnienie na umowę o pracę • specjalistyczne szkolenia, • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, • stabilną pracę na pełen etat • bogaty pakiet socjalny • oferujemy wiele możliwości rozwoju oraz pozytywną atmosferę • wsparcie przy relokacji (m.in. możliwość skorzystania z mieszkania służbowego w pierwszych miesiącach zatrudnienia)