Zarządzanie Zespołami IT

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Konferencja Computerworld ZARZĄDZANIE ZESPOŁAMI IT już 24-25 stycznia 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Zapraszamy i rekomendujemy udział w jedynej na polskim rynku konferencji, która w całości poświęcona jest tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT. Jak pozyskać talenty do organizacji, jak budować zaangażowanie, jak ułożyć współpracę w zespołach rozproszonych? O tym m.in. będziemy mówić na konferencji.

Swoimi doświadczeniami podzielą się zarówno dyrektorzy działów HR oraz jak i dyrektorzy działów IT, CIO. Bogaty program wydarzenia, różnorodna forma – to wszystko umożliwia w pełni wykorzystać dwa dni konferencji i czerpać inspiracje. W agendzie znajdą się najciekawsze case studies, sesje inspiracji, ogłoszenie wyników Najlepszy Pracodawca IT 2018. Drugiego dnia uczestnicy będą mieli okazję pogłębienia wiedzy pod okiem ekspertów podczas interaktywnych warsztatów. Przez dwa dni konferencji towarzyszy strefa wystawiennicza, z przeglądem rozwiązań i benefitów dla specjalistów IT.

Zapraszamy do udziału, aby zainspirować się najciekawszymi case study z rynku, pogłębić wiedzę podczas interaktywnych warsztatów i porównać oferty benefitów dla specjalistów IT!

HRPolska objęło patronat nad konferencją. Dla czytelników i sympatyków organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę -10%.  Aby skorzystać z lepszej ceny, przy rejestracji należy wpisać kod: HRPolska  lub zarejestrować się poprzez link:

Więcej informacji www.zespolyIT.computerworld.pl
Do zobaczenia!

Program

program: link

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 24.01.2019 - 25.01.2019
  • Dz. tyg.: czw. - pt.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa
  • Miejsce: CENTRUM NAUKI KOPERNIK
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.