X Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

W dniach 27-28 maja odbędzie się X Jubileuszowa Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu pod hasłem: Coaching-Nowe Perspektywy i wyzwania. Coaching rozwija się w Polsce i na świecie niezwykle dynamicznie i na wielu różnych poziomach. Ma coraz więcej zastosowań i ukonstytuował się już jako odrębna, społecznie rozpoznawana profesja. Pojawiają się nowe coachingowe koncepcje, podejścia, narzędzia oraz obszary specjalizacji. Jednocześnie rozwój coachingu uwarunkowany jest dynamicznymi zmianami zachodzącymi w przestrzeni ekonomicznej, politycznej, społecznej i kulturowej. Z jednej strony mamy do czynienia ze zmianami paradygmatów zarządzania we współczesnych organizacjach. W rezultacie obserwujemy transformację oczekiwań i wyzwań, z jakimi będą mierzyć się „liderzy przyszłości”. Z drugiej strony naukowcy nieustannie zgłębiają neuropsychologiczne podstawy ludzkiego zachowania. Wiemy zatem coraz więcej o tym, jak szybkie tempo rozwoju cywilizacji oraz intensywne korzystanie z nowych technologii wpływa na psychospołeczne funkcjonowanie człowieka. 
Z tej perspektywy pytania o przyszłość coachingu oraz wyzwania, przed jakimi stoi, są dziś kluczowe.
Odpowiedzi postarają się udzielić organizatorzy konferencji wraz z ich gośćmi specjalnymi: dr Lise Lewis, dr Johnem Schererem, prof. dr. hab. Bogusławą Dorotą Gołębniak oraz dr Lidią Czarkowską, podczas X Jubileuszowej Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu pod hasłem COACHING - NOWE PERSPEKTYWY I WYZWANIA.

Główne obszary tematyczne to:
- Przyszłość coachingu –  prognozy i nowe trendy w Polsce i na świecie
- Coaching w organizacjach – najnowsze wyzwania i możliwości
- Coaching z „liderami przyszłości”
- Nowe podejścia, koncepcje, narzędzia
- Profesjonalizacja zawodu coacha
- Superwizja i etyka zawodowa
- Nowe obszary zastosowań coachingu
- Nowe technologie a coaching
- Nauka i wiedza o mózgu a coaching
- Wyzwania w kształceniu współczesnych coachów

Więcej

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 27.05.2019 - 28.05.2019
  • Dz. tyg.: pn. - wt.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: Jagiellońska 57/59, Warszawa
  • Miejsce: Akademia Leona Koźmińskiego
  • Wstęp: Dla osób, które przy zapisie powołają się na HR Polska organizatorzy oferują promocyjną cenę 800 zł (standardowa cena to 1400 zł)

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.