VIII edycja Konferencji Quo Vadis Szkolenia

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Zapraszamy na VIII edycję Konferencji Quo Vadis Szkolenia

04.03.2020 Warszawa 

Stowarzyszenie PSTD ma zaszczyt po raz ósmy, zaprosić Państwa na wydarzenie podsumowujące ogólnopolskie badanie Benchmarków Efektywności i Jakości Polityk Szkoleniowych (Badanie Benchmarków TDI) w polskich organizacjach.

 Konferencja Quo Vadis Szkolenia na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń traktujących o szkoleniach i rozwoju organizacji. Dla uczestników, stanowi wartość dodaną, ponieważ nie tylko dostarcza wiedzę. Przede wszystkim przedstawia argumenty świadczące o wpływie działań rozwojowych (bądź ich braku) na firmy i pracowników organizacji. Po raz ósmy będziemy koncentrować się na efektywności działań rozwojowych.


Jeżeli jesteś ciekaw, w którą stronę zmierza polityka szkoleniowa w Polsce, jakich trendów należy się spodziewać w najbliższej przyszłości i jak na to wszystko zapatruje się szerokie gremium praktyków biznesu, weź udział w konferencji.

 Jak co roku, oprócz omówienia wyników badania TDI, czekają na nas ciekawe prelekcje, przestrzeń wymiany doświadczeń. Program konferencji dostępny jest na stronie http://quo-vadis-szkolenia.pl/program.


Uczestnicy Konferencji otrzymają:

  • Bezpłatny egzemplarz elektroniczny Raportu Rynkowego podsumowującego zarówno bieżące wyniki VIII edycji Badania Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleń (Badanie TDI), jak i porównawczo wyniki z wszystkich poprzednich lat.
  • Ofertę bezpłatnego udziału w licencjonowanym warsztacie „Efektywność biznesowa szkoleń – jak to osiągnąć?”, przy zakupie książki Kompendium Zarządzania Szkoleniami.

Rejestracja na konferencję

 

Lokalizacja

mazowieckie, Warszawa , Aula II parter, budynek C Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 57/59

Wyświetl większą mapę

Program

http://quo-vadis-szkolenia.pl/program

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 04.03.2020 - 04.03.2020
  • Dz. tyg.: śr. - śr.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Aula II parter, budynek C Akademia Leona Koźmińskiego, Warszawa
  • Miejsce: ul. Jagiellońska 57/59
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.