Konferencja Trenersko - Coachingowa PROFECTUS

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Konferencja Profectus odbędzie sie w dniach 8-9 czerwca 2019 w Krakowie. Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło roli przywódcy, lidera, managera. Adresowane jest do profesjonalnych coachów, trenerów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR, managerów oraz wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć kompetencje w obszarze coachingu, trenerstwa i facylitacji.

Dzisiejszy lider zmianę zaczyna od siebie. Umiejętność nieustającego uczenia, identyfikacja słabych i mocnych stron oraz zdolność kreowania warunków do nieustannego rozwoju są dziś jednym z fundamentalnych warunków. W dobie kryzysu autorytetów jakakolwiek niespójność komunikatów i działań skutkuje spadkiem zaangażowania pracowników. Integralność i wiarygodność lidera są istotniejsze niż kiedykolwiek. Najskuteczniejsze firmy na świecie odchodzą od podejścia hierarchicznego. Ważna staje się umiejętność kształtowania i wyznaczania rytmu działań tworzącego angażujące środowisko pracy.

Podczas VIII Konferencji Trenersko - Coachingowej PROFECTUS “Szkolenia i coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie” zaprosimy do rozmowy i refleksji nad swoim prawdziwym “ja” w roli przywódczej. Wspólnie z prelegentami zastanowimy się jak poprzez szkolenia, coaching i facylitację zwiększać świadomość w roli, być uczciwym z samym sobą, brać odpowiedzialność, inspirować i prowadzić dając tym samym poczucie bezpieczeństwa.

Więcej

Lokalizacja

małopolskie, Kraków, ul. Łojasiewicza 4, Uniwersytet Jagielloński, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Wyświetl większą mapę

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 08.06.2019 - 09.06.2019
  • Dz. tyg.: sb. - nd.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: ul. Łojasiewicza 4, Kraków
  • Miejsce: Uniwersytet Jagielloński, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.