IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

W dniach 27-28 kwietnia 2018  roku odbędzie się IX Międzynarodowa Naukowej  Konferencja Coachingu, pod hasłem: COACHING JAKO NARZĘDZIE SYSTEMOWEJ ZMIANY. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego, organizator IX Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu, dokłada wszelkich starań, aby konferencja miała najwyższy poziom merytoryczny, łączyła polskich oraz zagranicznych naukowców i praktyków, pokazywała aktualny dorobek coachingu zarówno w Polsce, jak i w środowisku międzynarodowym. Celem wydarzenia jest również wymiana wiedzy, ukazanie ciekawych i wartościowych praktyk oraz integracja środowiska coachów w Polsce.

Konferencję  współtworzyć będą wybitni międzynarodowi eksperci – w roli keynote speaker’ów wystąpią między innymi Prof. Jonathan Passmore oraz Prof. Peter Hawkins z Henley Business School.

Dla osób, które przy zapisie powołają się na portal HRPolska.pl oferowana jest promocyjna cena 800 zł (jest to aż 600 zł zniżki od ceny podstawowej). Informacje o przysługujących zniżkach znajdują się na stronie konferencji w Formularzu Zgłoszeniowym dla Uczestnika.

Więcej informacji

 

Lokalizacja

mazowieckie, Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59 , siedziba Akademii Leona Koźmińskiego

Wyświetl większą mapę

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 27.04.2018 - 28.04.2018
  • Dz. tyg.: pt. - sb.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: ul. Jagiellońska 57/59 , Warszawa
  • Miejsce: siedziba Akademii Leona Koźmińskiego
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.