HRD Innovations & Expo 2019

Targi -

Opis wydarzenia

tagi:

W rozwoju najistotniejsze jest wychodzenie naprzeciw – naprzeciw ludziom, ich potrzebom, problemom oraz możliwościom. Tak rozumieją to organizatorzy zbliżających się wielkimi krokami warszawskich targów szkoleniowo-doradczych połączonych z bogatą sekcją merytoryczną. Jeżeli jesteś osobą, której z zawodu i powołania leży na sercu tworzenie efektywnych zespołów, sprawnych organizacji oraz przyjaznego środowiska pracy – wyjdź naprzeciw HRD Innovations & Expo 2019 już 1 października na Uczelni Łazarskiego w Warszawie i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Strefę wystawienniczą nadchodzących targów współtworzyć będzie ponad 30 wystawców prezentujących nowe rozwiązania oraz oferujących kilkadziesiąt  różnorodnych form warsztatów. W całym przekroju dostępnych ofert na pewno znajdą masę inspiracji zarówno menadżerowie, kierownicy czy dyrektorzy firm o różnej specyfice i specjalizacji, jak i osoby związane ściśle z branżą coachingową czy konsultingową. Charakterystyczna dla rzeczywistości targów branżowych jest oczywiście atmosfera otwartej komunikacji i zawiązywania nowych, bezcennych znajomości. Organizatorzy zadbali o komfortowe warunki do networkingu, wymiany doświadczeń oraz weryfikacji dotychczasowych spostrzeżeń. To nie wszystko.

"Podczas imprezy będziemy inspirować, łączyć i zmieniać, dlatego też oprócz standardowej przestrzeni wystawienniczej, gdzie będziecie mieli okazję spotkać się z ponad 30 wystawcami, przygotowaliśmy dla Was również bogatą sekcję merytoryczną" – zapowiada prezes stowarzyszenia PSTD, Agata Bogusiak. PSTD, czyli Polish Society for Training and Development, to jeden z trzech – oprócz firmy EI Polska oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego –  współorganizatorów HRD Innovations & Expo 2019.

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 01.10.2019 - 01.10.2019
  • Dz. tyg.: wt. - wt.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Świeradowska 43, Warszawa
  • Miejsce: Uczelnia Łazarskiego
  • Wstęp: Płatny

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.