Forum Liderów Rozwoju

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Biznes, marketing i motywacja to hasła przewodnie tegorocznej edycji Forum Liderów Rozwoju, organizowanej 2 października w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce. Gwiazdami konferencji będą: jeden z najpopularniejszych mówców motywacyjnych w Polsce – Łukasz Jakóbiak, ekspert marketingu i social media Rahim Blak, znawca rynku pracy Katarzyna Lorenc, jeden z czołowych deweloperów na Podkarpaciu Paweł Preisner, Marcin Rogowski, dyrektor merytoryczny Brian Tracy Polska oraz Piotr Cieszewski, zdobywca Mount Everest. Organizatorzy zadbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa sanitarnego podczas wydarzenia

Lokalizacja

podkarpackie, Jasionka koło Rzeszowa, G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

Wyświetl większą mapę

Program

Biznes, marketing i motywacja to hasła przewodnie tegorocznej edycji Forum Liderów Rozwoju, organizowanej 2 października w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce. Gwiazdami konferencji będą: jeden z najpopularniejszych mówców motywacyjnych w Polsce – Łukasz Jakóbiak, ekspert marketingu i social media Rahim Blak, znawca rynku pracy Katarzyna Lorenc, jeden z czołowych deweloperów na Podkarpaciu Paweł Preisner, Marcin Rogowski, dyrektor merytoryczny Brian Tracy Polska oraz Piotr Cieszewski, zdobywca Mount Everest. Organizatorzy zadbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa sanitarnego podczas wydarzenia. 

 ROZWÓJ OSOBISTY 

Konferencja Forum Liderów Rozwoju organizowana jest z myślą o liderach, menadżerach i wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. Zeszłoroczna, pierwsza edycja konferencji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Wśród prelegentów znaleźli się znani mówcy i edukatorzy, inspirujący światowych liderów w zakresie biznesu, edukacji i polityki: dr. Mateusz Grzesiak, Sebastian Kotow, Krzysztof Sadecki i Tomasz Gulak. W tym roku konferencja będzie miła charakter hybrydowy – odbędzie się zarówno w G2A Arena, jak i online. 

20 m² - ŁUKASZ JAKÓBIAK 

Wśród tegorocznych prelegentów konferencji znalazł się Łukasz Jakóbiak – pomysłodawca i prowadzący popularnego talk-show na platformie YouTube - 20 m², w którym przeprowadzał wywiady ze znanymi osobistościami świata show biznesu, kultury i polityki. Łukasz Jakóbiak to również jeden z najznakomitszych mówców motywacyjnych w kraju. Rocznie daje blisko 100 wykładów. 

Moja droga. Jak odnalazłem chęć działania? - to temat jego wystąpienia w Jasionce. Wykład, który pokazuje, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro. Łukasz Jakóbiak przytacza w nim kilkanaście autorskich historii, które pokazują, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów. Wykład motywuje, dodaje odwagi do realizowania celów i przesuwa granice wyobraźni. Jak nauczyć się instrukcji obsługi własnej osoby? Co zrobić, gdy nam się nie chce? To kultowy wykład, który może zmienić podejście do życia. 

RAHIM BLAK 

Założyciel Click community - agencji social media, zatrudniającej ponad 80 specjalistów z branży social media oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone - pierwszego eCRM dla e-commerce. Twórca innowacyjnego projektu Sapiency - giełdy marek osobistych oraz Mosaico - platformy do tokenizacji - będzie kolejnym prelegentem Forum Liderów Rozwoju w Jasionce. Rahim Blak Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Szkoleniowiec, ten, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów w całej Polsce. Rahim Blak w swoim wystąpieniu na Forum Liderów Rozwoju skupi się na aktualnych problemach branży marketingu i świata social mediów, m.in. brakiem zaufania do marki, rozliczaniem reklam, efektywności influencer marketingu, czy zarządzaniem ogromną ilością danych osobowych. Podejmie również temat analizy i specyfikacji technologii blockchain i odpowie na pytanie, dlaczego ta technologia budzi tak spore zainteresowanie w ówczesnym świecie. 

KATARZYNA LORENC 

Wśród prelegentów konferencji Forum Liderów Rozwoju po raz pierwszy znalazła się kobieta – Katarzyna Lorenc - Prezes 4 Business & People oraz Lu-Bi. Ekspertka prestiżowego klubu przedsiębiorców BCC zajmie się tematem rynku pracy oraz zarządzaniem i efektywnością pracy. Udzieli sporo cennych rad, zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. 

PAWEŁ PREISNER 

Jeden z czołowych deweloperów na Podkarpaciu, właściciel prężnie działającej firmy Szklane-tarasy oraz hotelu Bacówka Radawa & SPA**** – Paweł Preisner – opowie o historii swojego życia. Wykład Od zera do dewelopera – czynniki sukcesu w biznesie dedykowany jest wszystkim, którym brak pewności siebie i strach przeszkadzają w spełnianiu swoich biznesowych marzeń. Pełne motywacji i praktycznych przykładów wystąpienie z pewnością zmotywuje do działania uczestników Forum Liderów Rozwoju. 

MARCIN ROGOWSKI 

Dyrektor Merytoryczny Brian Tracy Polska. Zawodowy negocjator, szkoleniowiec, prowadzący warsztaty, szkolenia i konferencje dla managerów czołowych korporacji. Jest głównym trenerem działów sprzedaży i konsultantem wielu firm - liderów w swoich branżach. Uczestnikom FLR przedstawi temat Radykalny negocjator – kluczowe zasady twardych negocjacji. Opowie, dlaczego w biznesie gra fair często nie popłaca? Dlaczego tak łatwo nam wpaść w pułapkę uczciwości? Jak sprawdzić czy partner biznesowy chce nas wykorzystać? 

PIOTR CIESZEWSKI 

Dziesięcioletni dyrektor w Skanska S.A., zdobywca Mount Everest. W roku 2015 ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Obecnie trener przywództwa, profesjonalny mówca i wykładowca. Został najmłodszym dyrektorem oddziału w studwudziestoletniej historii jednej z największych korporacji budowlanych świata - Skanska. Maratończyk, taternik - zdobywca m.in. Mount Everest. Cieszewski przedstawi przemówienie motywacyjno- inspiracyjne Lider w akcji, w którym opowie m.in. o budowaniu zaangażowania w zespole czy sposobach radzenia sobie z kryzysem. Porówna również wnioski z funkcjonowania w strefie śmierci powyżej 7500 metrów do funkcjonowania w biznesie w zmiennych i niepewnych czasach. 

G2A Arena | Centrum Wystawienniczo–Kongresowe Województwa Podkarpackiego CWK Operator Sp. z o.o. | 36-002 Jasionka 953 | biuro@g2aarena.pl, www.g2aarena.pl, NIP: 1182094667, REGON: 146901684 | Kapitał zakładowy: 5000,00 PLN 

Szczegóły: 

www.forumlr.pl

www.facebook.com/ Forum-Liderów-Rozwoju

 

Zasady bezpieczeństwa na targach w związku z pandemią COVID-19 

Gospodarz obiektu G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich uczestników, wystawców, odwiedzających, partnerów serwisowych i pracowników, co jest dla niego najwyższym priorytetem, wprowadza zaostrzone zasady bezpieczeństwa. W trakcie trwania targów organizator zapewnia: 

• odpowiednią ilości urządzeń do dezynfekcji rąk i tablic informacyjnych rozmieszczonych na całym terenie obiektu; 
• zwiększoną częstotliwość i intensywność czyszczenia obszarów o dużym natężeniu ruchu oraz często używanych powierzchni; 
• świeże powietrze; 
• wprowadzenie przejrzystego zarządzania ruchem odwiedzających na terenach targowych, aby utrzymać dystans i pomóc każdemu znaleźć właściwą drogę. 

Ponadto od uczestników wydarzenia wymagana jest: 

• pełna rejestracja elektroniczna; 
• deklaracji potwierdzającej dobry stan zdrowia; 
• zakrywanie ust i nosa 
• zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego. 

 

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 02.10.2020 - 02.10.2020
  • Dz. tyg.: pt. - pt.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Jasionka koło Rzeszowa
  • Miejsce: G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe
  • Wstęp: płatny

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.