Dzień porażki

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Dzień Porażki to unikalna konferencja krzewiąca kulturę uczenia się na błędach, która jest niezbędna w budowaniu przyjaznego środowiska pracy, otwartości, innowacyjności, odwagi w działaniu i mierzeniu się z własną niedoskonałością. Pokazujemy, że nieumyślne porażki mogą stać się trampoliną do rozwoju.

Największą siłą Dnia Porażki zawsze są PRELEGENCI! Zobaczcie, z kim spotkacie się w tym roku.

Zaproszeni goście to doświadczenie psychologowie, przedsiębiorcy i trenerzy biznesowi oraz wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach. Wiedza, którą przekazują, pochodzi z ich wieloletniej, intensywnej praktyki, wspartej nauką, skuteczną metodologią i właściwymi postawami.

Nasi prelegenci inspirują i pomagają w budowaniu silnych, sprawnych, zwinnych organizacji, opartych na zaufaniu, szacunku i współpracy. Wspierają tworzenie zespołów potrafiących wykorzystać swoje doświadczenia – z sukcesów i porażek – do nieustannego usprawniania działania

Zachęcamy do skorzystania z ich cennych doświadczeń, którymi podzielą się na @Dzień Porażki 2020!

Jako Partnerzy wydarzenia oferujemy Wam 20% zniżki na zakup biletów na konferencję lub konferencję+warsztaty. Użyjcie kodu „HRPOL20” w trakcie zakupu biletów. Kod jest aktywny do 11 marca 2020 włącznie.

 

Program

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 12.03.2020 - 12.03.2020
  • Dz. tyg.: czw. - czw.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Aleje Jerozolimskie 98, Warszawa
  • Miejsce: Centrum Konferencyjne NIMBUS
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.