Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku – Przedsiębiorczość z pasją

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

III Ogólnopolska Konferencja Naukowo – Szkoleniowa Coach, Trener, Doradca  zawodami XXI wieku – Przedsiębiorczość z pasją, która odbędzie się 22 i 23 kwietnia 2016 roku w Lublinie. Konferencja jest wynikiem ogromnej pasji i zaangażowania organizatorów w poszerzanie i upowszechnianie wiedzy, praktyki i nowych doświadczeń w dziedzinach coachingu, trenerstwa i doradztwa oraz odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie, jakim cieszą się różne formy rozwoju osobistego. Poprzez konferencję chcemy promować wiedzę o tych dyscyplinach, pokazać ich naukowy i praktycznych charakter oraz tkwiący w nich potencjał dla rozwoju człowieka.

Zaprosiliśmy wybitnych prelegentów – przedstawicieli świata nauki i praktyków – specjalistów i autorytety z dziedziny coachingu, trenerstwa i doradztwa, a także doświadczonych przedsiębiorców. Koncepcje, do których nawiążą nasi mówcy to m.in.: design thinking, mentoring, storytelling, Theory U, user experience.

Wystąpią u nas m.in: prof. Andrzej Blikle, dr Marcin Chłodnicki, Jacek Rozenek, Mariusz Cyzio, Rafał Kołodziej, Joanna Zawada – Kubik, Małgorzata Żukowska.

Lokalizacja

lubelskie, Lublin, Pl. Marii Curie - Skłodowkiej 4, Wydział Filozofii i Socjologii UMCS

Wyświetl większą mapę

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 22.04.2016 - 23.04.2016
  • Dz. tyg.: pt. - sb.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: Pl. Marii Curie - Skłodowkiej 4, Lublin
  • Miejsce: Wydział Filozofii i Socjologii UMCS
  • Wstęp: Płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.