Bitspiration

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Bitspiration to jednodniowa konferencja, która skupia specjalistów szukających konkretnych wskazówek, sprawdzonych narzędzi, skutecznych strategii oraz kontaktów, potrzebnych do założenia i rozwoju startupu bądź wsparcia działającej firmy. Organizatorzy postawili sobie za cel, by łączyć środowisko młodych przedsiębiorców i założycieli startupów, dzielić się praktycznymi poradami dotyczącymi rozwoju własnego biznesu oraz wspólnie odkrywać sposoby na skuteczne pokonywanie zawodowych wyzwań. Krakowska edycja Bitspiration 2018 będzie podzielona na cztery bloki tematyczne, a dodatkowo, podczas konferencji zostaną przeprowadzone warsztaty.

Pojawią się tematy z zakresu: marketingu, sprzedaży, budowania marki, HR w IT. Co ważne, podczas tej edycji wstęp jest WOLNY! – organizatorzy chcą, by jak najwięcej osób miało możliwość uczestniczenia w Bitspiration. Podczas Bitspiration w Krakowie uczestnicy otrzymają praktyczne porady, które pomogą im wprowadzić w życie własny pomysł na unikalnego jednorożca bądź skutecznie rozprawić się z problemami, które napotkały Ich firmy. Organizatorzy przewidują również afterparty.

Na Bitspiration będzie szansa nawiązania licznych kontaktów,poznania osób, które mierzą się z przeróżnymi wyzwaniami z zakresu rozwoju firmy. W przestrzeni TAURON Areny spotkają się inspirujący i pełni motywacji ludzie, którym zależy na zdobywaniu wiedzy, opartej na zawodowych doświadczeniach. To wydarzenie to przede wszystkim niespotykana okazja na rozbudowanie sieci cennych kontaktów.

Podczas tej edycji wstęp jest wolny a pula miejsc jest ograniczona.

Więcej

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 19.10.2018 - 19.10.2018
  • Dz. tyg.: pt. - pt.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Stanisława Lema 7, Kraków
  • Miejsce: Tauron Arena Kraków
  • Wstęp: wolny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.