MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ COACHINGU

wydarzenie branżowe -

Opis wydarzenia

tagi: Międzynarodowy Tydzień Coachingu, International Coaching Week, coaching

To doroczne, globalne święto profesjonalistów i pasjonatów coachingu celebrowane na całym świecie, w Polsce od 19 do 25 maja.

Jego celem jest poinformowanie opinii publicznej o wartości pracy z profesjonalnym coachem, jej wynikach i postępach poczynionych w procesie coachingu.

Coachowie na całym świecie, w trakcie Międzynarodowego Tygodnia Coachingu, oferują pro bono, w swoich społecznościach lokalnych, szereg atrakcji i usług, by umożliwić doświadczanie coachingu i jego korzyści.

Organizatorem i głównym sponsorem Międzynarodowego Tygodnia Coachingu jest International Coach Federation (ICF) Global z siedzibą w USA. To największa ogólnoświatowa organizacja coachingowa reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów. Jej początki sięgają 1995 roku. Dzisiaj zrzesza prawie 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach świata. ICF jest organizacją non profit, którą współtworzą osoby indywidualne prowadzące praktykę coachingową. Działania ICF skupiają się na rozwijaniu profesji coachingowej poprzez określanie standardów kompetencyjnych i etycznych, dostarczanie niezależnej struktury akredytacji dla coachów i szkół coachingu oraz budowanie forum wymiany doświadczeń.

Organizatorem polskiej edycji Międzynarodowego Tygodnia Coachingu jest International Coach Federation (ICF) Poland. Celem ICF Poland jest wspieranie rozwoju coachingu w Polsce w oparciu o jasną definicję, standardy i normy etyczne wypracowane przez International Coach Federation Global.

Zapraszamy w imieniu organizatorów - Coachów International Coach Federation Poland

http://www.coachingweek.pl/

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 19.05.2014 - 25.05.2014
  • Dz. tyg.: pn. - nd.
  • Czas trwania: 7 dni

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.