Paulina Labes

Coach/ Coach w Podróży

Specjalizacja

Zajmuje się pracą coachingową, jestem właścicielem firmy szkoleniowej w Gruzji,, Concept House" Pracuje również jako coach w podrózy.

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f

Obszar działania

mazowieckie

Kluczowe doświadczenie

_Coach i założycielka Concept House Georgia – organizacji zrzerzajacej wielonarodowy zespół coachów i trenerów gotowych służyć ludziom w Gruzji swoją wiedzą i doświadczeniem, jak i również organizującej wyjazdy szkoleniowe dla kadry menadżerskiej z Polski i Europy w Gruzji. _Organizator wyjazdów do Gruzji-w firmie Local Host, Przewodnik po Gruzji
_Absolwentka Laboratorium Psychoedukacji i Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Ma doświadczenie w roli coacha m.in. w firmie szkoleniowej Art Sky oraz Concept House Poland. Współpracuje zarówno z bankami i firmami ubezpieczeniowymi jak i domami kultury.
_Uważa, że największa inspiracja pochodzi z bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Jej metodologia to co active coaching, czyli praca na wartościach. Paulina posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Bardzo mocno związana z Gruzją, Jej praca z Grupą obejmuje dwie pasje: coaching i Gruzję. Jest znana z działalności międzykulturowej. Na co dzień mieszka w Tbilisi, gdzie promuje coaching, w jednej ze stacji można usłyszeć jej audycje o rozwoju osobistym.

Edukacja

Podyplomowe Studia coachingowe na Laboratorium Psychoedukacji

Dodatkowe informacje

Mieszkam na codzień w Tbilisi.

Wykorzystujemy pliki cookies.