Maurycy Seweryn

trener

Specjalizacja

Szkolenia z wystąpień publicznych, prezentacji biznesowej i z komunikacji niewerbalnej, obsługi klienta

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f l g

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

W lutym 2016 roku przekroczyłem liczbę 1000 szkoleń. Mam na koncie ponad 6000 wystąpień publicznych.

Przeszedłem drogę od szeregowego pracownika Centrum Informacyjnego Rządu do stanowiska wiceburmistrza. Przez 3 kadencje byłem radny w Warszawie. Byłem też radnym największej gminy w Polsce - Warszawa Centrum. Prowadziłem biuro prasowe byłego Marszałka Sejmu RP – p. Marka Borowskiego. W 2010 roku założyłem Warszawską Grupę Doradców Public Relations i organizuję Plebiscyt „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu”.

W latach 2004-2008 byłem dyrektorem ds. PR w stowarzyszeniu TROSKA”. Pracowałem, też jako Manager ds. PR w SEKA S.A. i zajmowałem się PR największego show motoryzacyjnego w Polsce „RAGE RACE 2010”. W sferze gospodarczej byłem też kierownikiem projektu w Raabe Verlags, i dyrektorem ds. sprzedaży w Ricco Sp. z o o.

Edukacja

- Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW
- stypendysta Uniwersytetu Humboldta w Berlinie.
- byłem doktorantem w Katedrze Zarządzania WSPiZ im. Leona Koźmińskiego. - ukończyłem Krajowe Centrum Edukacji Europejskiej oraz Studium Stosunków Międzynarodowych IPB.
- ukończyłem Szkołę Liderów Społecznych i Politycznych Fundacji Schumana.

Dodatkowe informacje

W latach 2012-2014 przeprowadziłem badania na temat postrzegania sygnałów komunikacji niewerbalnej przez Polaków. Na jego bazie opracowałem System Skutecznego Treningu Prezentera . Komentowałem mowę ciała i komunikację społeczną dla TVN „Fakty”, Polskiego Radio i dziennika.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies.