Iwona Wojciechowska

trener, coach, doradca biznesowy, wykładowca akademicki, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej

Specjalizacja

Certyfikowany trener, doradca, coach (Practitioner Coach Diploma, akredytacja Noble Manhattan Coaching oraz International Institut of Coaching & Mentoring), wykładowca akademicki, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej.

Kontakt

  • Rzeszów
  • podkarpackie
  • email

Profil na portalach społecznościowych

f l g

Obszar działania

śląskie, świętokrzyskie, lubelskie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie

Kluczowe doświadczenie

Prowadzi szkolenia dla menedżerów, pracowników administracji publicznej, handlowców, nauczycieli.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu kompetencji menedżerskich, profesjonalnej obsługi klienta, kompetencji osobistych i społecznych, kreowania wizerunku, wystąpień publicznych, kompetencji trenerskich oraz w szkoleniach antymobbingowych. Wielokrotnie brała udział w opracowywaniu oraz wdrażaniu wewnętrznych procedur antymobbingowych na zlecenie firm i instytucji.

Pełniła także rolę doradcy w sprawach związanych z zarządzaniem ludźmi oraz rozwiązywaniem problemów w organizacjach. Prowadzi również indywidualne sesje coachingowe oraz coachingi grupowe.

Współpracowała jako ekspert merytoryczny przy opracowywaniu strategii przeciwdziałania bezrobociu w województwie podkarpackim oraz przy projektach wykorzystujących innowacyjne narzędzia dydaktyczne (kursy e-learningowe, gry symulacyjne).

Od wielu lat współpracuje z wyższymi uczelniami (Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie, Politechnika Rzeszowska, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie), prowadzi zajęcia na studiach I i II stopnia, studiach podyplomowych oraz MBA.

Wciąż rozwija się naukowo, jest autorką lub współautorką publikacji w polskich i zagranicznych periodykach naukowych. Jest także wielką pasjonatką wykorzystania rzetelnej, empirycznie sprawdzonej wiedzy (evidence based) zarówno w szkoleniach, jak i w biznesie.

Edukacja

Absolwentka studiów doktoranckich w Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie, Zarządzania i Marketingu (Politechnika Rzeszowska), Akademii Trenerów Biznesu (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu), Europeistyki (Uniwersytet Rzeszowski i IUT De Saint-Denis Universite Paris Nord) oraz Kwalifikacyjnego Studium Pedagogicznego (Politechnika Rzeszowska). Ukończyła również kurs koordynatora i trenera Instytutu Przedsiębiorczości CISCO.

Wykorzystujemy pliki cookies.