Agnieszka Szczepaniak

Zen Coach, terapeuta TSR

Specjalizacja

Zen Coach, terapeuta TSR, praktyk Soul Body Fusion, twórca terazcoach.pl

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f

Obszar działania

mazowieckie

Kluczowe doświadczenie

Jestem certyfikowanym Zen Coachem pracującym w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF).


Bycie Coachem to dla mnie ciągła inspiracja do rozwoju, przebywanie w tu i teraz oraz duża radość z osiągnięć osób, z którymi pracuje. To również bycie w zmianie oraz możliwość obserwacji jak w sposób naturalny następuje odblokowanie pokładów wewnętrznej siły i mocy drugiego człowieka, co w konsekwencji ułatwia mu realizację różnorakich celów z płaszczyzny prywatnej i zawodowej.


Od ponad 12 lat działam w biznesie wspierając ludzi i procesy w zakresie sprzedaży, rekrutacji i szkoleń.


Idee biznesowe, które są mi bliskie to przede wszystkim koncepcja pracy na mocnych stronach, która mocno czerpie z wewnętrznych zasobów oraz przekonanie, że to co jest sprzyjające w rozwoju to budowanie takich sytuacji, które biorą pod uwagę potencjał i możliwości ludzi.

Edukacja

Z wykształcenia jestem politologiem. Ukończyłam również Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim w kierunku Rozwój Potencjału Społecznego Firmy oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Kompetencjami Pracowników na Akademii Leona Koźmińskiego.


Obecnie jestem w trakcie II stopnia certyfikacji Zen Coach (Tine Vindeløv, Kåre Landfald) oraz pogłębiającej praktyki łączenia coachingu z pracą z ciałem „Świadomość ciała w zen coachingu” (Hanne Pedersen). Za mną: I stopień terapii TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), Soul Body Fusion (Ewa Foley), cykl warsztatów z Focusingu (Barbara McGavin) oraz pogłębiający Teacher’s Training dla Zen Coachów z twórcą metody Kåre Landfald. Przede mną natomiast II stopień terapii TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) oraz ciągłe eksplorowanie praktyki 5Rytmów.

Dodatkowe informacje

Moją pasją są podróże oraz ciągłe doświadczanie życia w każdej jego postaci ;)

Wykorzystujemy pliki cookies.