Specjalista ds. Tłumaczeń z Języka Angielskiego

Nr Referencyjny: 4534
  • Miejsce pracy: Kalisz
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup:dostęp do karty MultiSport, prywatnejopiekimedycznej, ubezpieczeniagrupowegoPZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 - potwierdzona certyfikatem lub wykształceniem
  • Mile widziane podobne doświadczenie
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel, Outlook)
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania własnymi zadaniami
  • Wykształcenie wyższe

Zadania:
  • Wykonywanie pisemnych tłumaczeń z języka angielskiego na polski lub rewizja tłumaczeń materiałów z obszaru Human Resources
  • Tłumaczenie, weryfikacja i korekta językowa tłumaczeń dokumentów o różnym formacie (prezentacje, komunikaty, artykuły, podręczniki, strony internetowe, etc.)
  • Współpraca ze specjalistami z danego obszaru, aby uzyskać dodatkowe informacje w celu zapewnienia adekwatnych tłumaczeń
  • Prowadzenie wewnętrznej bazy terminologicznej
  • Sporadyczne tłumaczenie z języka polskiego na angielski

Oferta pracy stałej.