Specjalista ds. kadr i płac

Nr Referencyjny: 5970
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Lokalizacja: Wrocław-Krzyki

Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowej i terminowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników
  • Sporządzanie list wynagrodzeń (umowy o pracę i umowy cywilnoprawne)
  • Ewidencja czasu pracy pracowników
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Aktualizacja i administrowanie danymi w informatycznym systemie kadrowo-płacowym i w aktach osobowych zgodnie z przepisami prawa
  • Obsługa pracowników w zakresie sporządzania zaświadczeń o zatrudnieniu,zarobkach itp.
  • Sporządzanie raportów i analiz personalnych
  • Współpraca ze Specjalistą ds. BHP
  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych
  • Bieżąca współpraca z główną księgową

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeńspołecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel orazprogramu Płatnik
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Symfonia SAGE Kadry i Płace

Mile widziana:

  • Znajomośćjęzyka angielskiego
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w kameralnej firmie (ok. 20 osób)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej.