Rekruter

Nr Referencyjny: SM
  • Miejsce pracy: Głogów
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Obowiązki zatrudnionej osoby:

  • Rekrutacja nowych pracowników poprzez tworzenie i publikowanie ofert pracy
  • Selekcja otrzymanych aplikacji
  • Sprzedaż rozwiązań z zakresu HR opartych na formule pracy tymczasowej
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami do pracy w Niemczech

Oczekujemy:

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomości specyfiki pracy w branży HR

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z niemieckim kapitałem (umowa o pracę lub własna działalność)
  • atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy oraz wdrażania swoich pomysłów
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest PUR Montage Sp z o.o. z siedziba w Rzeszowie 35-005, ul. Piotra Bardowskiego 4. Państwa dane osobowe przetwarzane są dla celów udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, a w przypadku wyrażenia przez Państwa odrębnej zgody, również dla celów przyszłych rekrutacji.Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Państwa zgoda, jak również przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeksu pracy (art. 221).Zgoda może być w każdej chwili cofnięta, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie. Cofnięcie zgody powoduje, że Państwa udział w procesach rekrutacji nie będzie możliwy.Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty współpracujące (w tym potencjalni pracodawcy, na rzecz których prowadzone jest lub będzie rekrutacja).Dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacji, w którym biorą Państwo udział, a w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody również przez czas trwania przyszłych rekrutacji (nie dłużej niż przez 24 miesiące), w każdym razie nie dłużej niż do dnia wycofania zgody.Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek Państwa udziału w procesie rekrutacji.

Więcej informacji pod tel.:

(+49 (0) 173 56 87 470)