Konsultant Qlik Sense

Nr Referencyjny: 78127
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z systemami QlikView/Qlik Sense (ewentualnie Tableau, Power BI, SAP BO, MS BI lub innymi)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub ekonomiczne)
  • Znajomość baz danych relacyjnych (minimum 2 lata praktyki) oraz podstaw projektowania hurtowni danych (przynajmniej teoretyczne/poznawcze podstawy)
  • Praktyczne doświadczenie (minimum 2 lata) w budowaniu i utrzymaniu baz danych w SQL
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie B2. Stały kontakt z klientami zagranicznymi.

Oferujemy:

  • Regularna, seniorowska pozycja oparta na umowie B2B z wynagrodzeniem 90-150 PLN/godz. (dostępne również umowy o pracę lub umowy zlecenie)
  • Możliwość pracy zdalnej i w biurze (Warszawa, Katowice, Wrocław)
  • Elastyczne godziny pracy, równowaga między pracą a życiem prywatnym
  • Udział w interesujących projektach, zarówno w kraju, jak i za granicą
  • Współpraca z analitykami biznesowymi
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia produktowe i specjalistyczne, obszerne szkolenia wewnętrzne, np. w zakresie automatyzacji chmury)
  • Praca z nowoczesnymi narzędziami, takimi jak Jira
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowana karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Obszerny program rozwoju pracownika
  • Przyjazny zespół składający się z ludzi, którzy nie zapomną o twoich urodzinach, ślubie czy narodzinach dziecka
  • Integracyjne wyjazdy do interesujących miejsc

Obowiązki:

  • Wdrażanie systemów Business Intelligence
  • Projektowanie i implementacja architektury rozwiązań QlikView i Qlik Sense
  • Konfiguracja systemu i testowanie zmian
  • Projektowanie, budowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Szkolenie użytkowników
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Dodatkowo:

Projekty dla klientów zagranicznych (Europa, USA) umożliwiają ciągły rozwój w międzynarodowym i doświadczonym zespole, który obejmuje programistów Qlik Sense, analityków biznesowych i administratorów. Wykorzystywane są interesujące narzędzia od zachodnich korporacji, takie jak Jira. Projekty dotyczą migracji z Qlik View na Qlik Sense i głównie rozwoju produktu.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.