Wyzwania HR

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi: hr, wyzwania hr

„Wyzwania HR” to cykl regionalnych konferencji poświęconych strategicznym obszarom HR oraz roli HR w organizacjach. Organizatorem konferencji jest wiodący polski serwis rekrutacyjny – Pracuj.pl.

Konferencje „Wyzwania HR” na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych imprez branży HR w Polsce i każdorazowo są odwiedzane przez ok. 150 osób Dyrektorów Personalnych / HR, Menedżerów ds. Szkoleń i Rozwoju, Specjalistów ds. Rekrutacji, a także osoby odpowiedzialne za działy Kadr i Płac oraz Menedżerów ds. Komunikacji Wewnętrznej.

Każda sesja to możliwość zapoznania się z zarówno z najciekawszymi studiami przypadków, wnikliwymi analizami, jak i najnowszymi rozwiązaniami i narzędziami dla działów HR. Konferencje „Wyzwania HR” dają niepowtarzalną okazję do udziału w dyskusji na temat kondycji i perspektyw w całej branży. To swoiste forum wymiany myśli uznanych praktyków i liderów opinii menedżerów HR mówiących o potrzebach i wizjach w działach HR.

Podczas każdej konferencji z cyklu „Wyzwania HR” prelegentami są osoby na co dzień kształtujące politykę personalną największych i najszybciej rozwijających się firm w Polsce, a także wiodący eksperci i konsultanci. Wśród znakomitych mówców, którzy współtworzyli minione edycje Wyzwań HR byli między innymi p. Henryka Bochniarz z PKPP Lewiatan, psycholog Jacek Santorski a także wielu uznanych Dyrektorów HR z największych organizacji i instytucji w Polsce.

W trakcie konferencji „Wyzwania HR” mają również swoją premierę unikatowe raporty, jak choćby raport przygotowany przez analityków Grupy Pracuj Solutions pod tytułem „Wyzwania HR”, prezentujący wyniki rocznych badań oraz ukazujący najnowsze trendy i bolączki branży HR.

Program

Już wkrótce!

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 14.05.2014 - 14.05.2014
  • Dz. tyg.: śr. - śr.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Wstęp: Płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.