VI Konferencja DFHR „HR mix – aktualne wyzwania rynku pracy”, 23 maja, Wrocław

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Ciekawa sytuacja na rynku pracy trwa…Dla jednych firm jest trudnością, dla innych szansą. Jedni poświęcają wiele energii aby zmagać się z trudnościami, inni znajdują możliwości do dynamicznego rozwoju. M.in. te dwie perspektywy zostaną pokazane na tegorocznej konferencji. Różne spojrzenia, różne rozwiązania, różne skutki.

Już 23 maja we Wrocławiu  odbędzie się VI KONFERENCJA DFHR „HR mix – aktualne wyzwania rynku pracy” . Tradycyjnie 12 wystąpień praktyków, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami. Wśród prelegentów znajdą się zarówno przedstawiciele wielkich korporacji jak i niedużych firm. Tematy poruszane to m.in. tworzenie funkcji personalnej w przedsiębiorstwie czy doświadczenie w tworzeniu programu sukcesji w dużej firmie. Uczestnicy zainspirują się słuchając o tym, jak i dlaczego powinno się spełniać pozazawodowo. Specjaliści od employer branding’u wraz z przedstawicielami firm świadomie zarządzających swoim wizerunkiem na rynku podzielą się swoimi doświadczeniami.

Będą też „twarde” tematy… Dane płacowe i prognozy, a także wyniki badań pokazujących czy można zaobserwować, że pracownik ma zamiar się zwolnić. Oczywiście będzie też przebój tegorocznej wiosny, czyli RODO.
Nie zabraknie też wątków rozwojowych, które zawsze budzą zainteresowanie.

Szeroka gama tematyczna pomoże każdemu skomponować swój indywidualny program konferencji.

Więcej informacji

 

Lokalizacja

dolnośląskie, Wrocław, Plac Konstytucji 3 Maja nr 3, Hotel Ibis Silver Conference Centre

Wyświetl większą mapę

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 23.05.2018 - 23.05.2018
  • Dz. tyg.: śr. - śr.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Plac Konstytucji 3 Maja nr 3, Wrocław
  • Miejsce: Hotel Ibis Silver Conference Centre
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.