V edycja Konferencji E-Learning Fusion (ELF20)

konferencja/expo -

Opis wydarzenia

tagi:

W dniach 9-10.11. 2020 r. odbędzie się Jubileuszowa V edycja Konferencji E-Learning Fusion (ELF20).  ELF20 to jedyna w Polsce i Regionie Międzynarodowa Konferencja poświęcona cyfrowym narzędziom szkoleniowym dla biznesu i instytucji. Przyszłoroczna Konferencja  to aż 2 dni inspiracji z udziałem polskich i międzynarodowych prelegentów. W części EXPO będzie możliwość zapoznania się z rozwiązaniami firm działających na rynku i na rzecz cyfrowych narzędzi szkoleniowych Wystawców. ELF20 stało się miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem. Motywem przewodnim edycji 2020 jest Cyfrowa Transformacja Uczenia się między innymi tematyka związana z budowaniem immersyjnych środowisk rozwojowego z wykorzystaniem technologii VR. Twórcą Konferencji jest Marta Machalska – Digital Learning Strategiest, trendsetter polskiego e-learningu, Prezes Zarządu iPro Sp. z o. o. oraz Digital Learning Centre Sp. z o.o., które jest organizatorem Wydarzenia.

Na ELF20zostały zaplanowane trzy ścieżki:

  1. TECHNOLOGIE SZKOLENIOWE: w tej ścieżce prezentowane będą nowe technologie i narzędzia wykorzystywane w szkoleniach i procesach rozwojowych.
  2. STRATEGIA I KONTENT: w tej ścieżce prezentowane będą nowości, kierunki rozwoju i rola L&D w świecie cyfrowej transformacji i uczenia się.
  3. PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE: w tej ścieżce prezentowane będą wdrożenia e-learningowych projektów rozwojowych z Polski i Europy.

 

Wśród prelegentów znajdują się eksperci m.in. : Barbara Thomson, David James, Jonathan Tustain. Więcej informacji na temat Prelegentów oraz program Konferencji dostępny jest na stronie https://www.elearning-fusion.pl/program/

Miejsce wydarzenia: Warszawa, Hotel Arche Krakowska, ul. Aleja Krakowska 237

Program

https://www.elearning-fusion.pl/program/

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 09.11.2020 - 10.11.2020
  • Dz. tyg.: pn. - wt.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: ul. Aleja Krakowska 237, Warszawa
  • Miejsce: Hotel Arche Krakowska
  • Wstęp: Bezpłatne (EXPO)/płatne (KONFERENCJA 2 DNI)

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.