Targi Praca, Kariera, Rozwój

Targi -

Opis wydarzenia

tagi:

IX edycja Targów Praca, Kariera, Rozwój adresowana jest do studentów i absolwentów Szkół Wyższych wszystkich profili i specjalności. Celem targów jest zbliżenie środowisk studenckich i firm oraz zaprezentowanie aktywnym i przedsiębiorczym osobom szans, jakie daje przyszła praca. To także doskonała forma przybliżenia środowiska akademickiego i biznesowego, która uświadamia młodym ludziom konieczność zadbania o własny rozwój zawodowy także poprzez ciekawe zawodowe praktyki i szkolenia. Wśród uczestniczących w wydarzeniu pracodawców znaleźć można takie firmy jak UCMS Group czy Transition Technologies oferujące wiele różnorodnych i interesujących stanowisk pracy. Dla wystawców jest to natomiast niepowtarzalna okazja zbadania rynku, konkurencyjności ofert, a także wyłonienia tych najzdolniejszych potencjalnych pracowników.

 Podczas tegorocznej wystawy  odbędzie się IV Forum Biznes Edukacja Rozwój. Do udziału w spotkaniu i dyskusji zaproszeni zostali przedstawiciele Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Gospodarki, władz regionu oraz pracodawców. Celem towarzyszącej Forum debaty „Jak skutecznie studiować, by znaleźć dobrą pracę” jest próba uświadomienia młodym ludziom, że przygotowanie do wejścia na rynek pracy należy rozpocząć już w trakcie studiów, korzystając z różnych możliwości i form wsparcia.

 Wydarzeniu towarzyszy również ciekawy program warsztatowo – szkoleniowy. Zainteresowani mogą dowiedzieć się między innymi jak z sukcesem przejść rozmowę kwalifikacyjną lub jak stawiać pierwsze kroki zawodowe zagranicą. W programie szkoleń znajduje się również symulacyjna gra ekonomiczna – Szkoła Biznesu.

Organizatorami IX edycji Targów Praca, Kariera, Rozwój są: Komitet Lokalny AIESEC Kielce, Targi Kielce, Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach oraz Biuro Innowacji Urzędu Marszałkowskiego.

 

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 01.04.2015 - 01.04.2015
  • Dz. tyg.: śr. - śr.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Miejsce: Targi Kielce
  • Wstęp: Wolny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.