L&D Meetup #Experience

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Tegoroczna edycja poświęcona będzie Employee Experience, które jest jednym z najistotniejszych trendów i obszarów działania w HR. Główne tematy to budowanie doświadczeń oraz zarządzanie doświadczeniem pracownika, a także “learning experience”, który jest topowym trendem w branży L&D. 

Konferencja skierowana jest do dyrektorów i menedżerów L&D i HR oraz menedżerów EX poszukujących inspiracji, najlepszych rozwiązań w zakresie L&D i HR oraz wymiany wiedzy ze specjalistami w branży. Wiedzą podzielą się najwięksi eksperci z dziedziny Employee Experience, L&D, HR i biznesu. Konferencję otworzą 3 keynote’y: Donalda H Taylora, Bena Whittera oraz Marcina Truskawy.

Uczestnicy będą mieli możliwość wybrania dwóch ścieżek tematycznych: Employee Experience i Digital Learning, które poprzedzone zostaną prelekcjami z obszaru start-up mindset & experience transformation. W tym roku wśród prelegentów znajdą się między innymi: Dorota Piotrowska (Netguru), Aleksandra Wiśniewska (Brainly). Marek Hyla (Accenture), Daria Kamińska (Decathlon), Monika Jaśkielewicz (ATM S.A), Agata Łotowska i Agata Partyka (Bartha Consulting Group), Aneta Stokes (MyNetwork). Na scenie swoje “5 minut” będą miały także europejskie startupy HR tech, które krótko zaprezentują swoje oferty.

L&D Meetup to nie tylko mnóstwo specjalistycznej wiedzy o L&D –  to również okazja do networkingu w wyjątkowej, zaprojektowanej na tę okazję atmosferze. Wydarzenie odbędzie się w popularnym warszawskim lokalu NIEBO. Podczas #Experience cocktail party, które odbędzie się w drugiej części wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję do networkingu, uczestnictwa w konkursie (do wygrania bilet na UNLEASH Paris) i atrakcjach przygotowanych przez organizatora.

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 10.10.2019 - 10.10.2019
  • Dz. tyg.: czw. - czw.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Nowy Świat 21, Warszawa
  • Miejsce: Niebo
  • Wstęp: Płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.