Konkurs dla HR: “HR, który rozumie Sprzedaż” - prawda czy fałsz.

konkurs -

Opis wydarzenia

tagi:

“HR, który rozumie Sprzedaż” - prawda czy fałsz.

Wystartował Konkurs, którego celem jest wykazanie, że współdziałanie i dobra komunikacja są możliwe.

Nie od dziś wiadomo, że relacje pomiędzy działami HR i Sprzedaży bywają różne. Brak rozmowy, zrozumienia ról i celów, budzi czasem niepotrzebne emocje.

Chcemy to zmienić. Chcemy budować mosty porozumienia, które ludziom z działów HR i Sprzedaży pozwolą zrozumieć siebie nawzajem, efektywniej się komunikować i odnosić sukcesy.

Zadaniem Konkursu “HR, który rozumie Sprzedaż” jest m in. promowanie konkretnych osób z HR, które swoją wiedzą i zaangażowaniem skutecznie wspierają dział Sprzedaży w realizacji celów biznesowych.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu przyjmowane są od 23.10.2023 do 7.12.2023. Ważne! to zespół sprzedażowy nominuje Liderkę/ Lidera HR, który realnie wpływa na ich pracę.

“Prawdziwi liderzy HR nieustannie dążą do doskonałości, wprowadzając innowacyjne zmiany, które kształtują sukces organizacji. Ich nieoceniony wkład w rozwój zespołów i kulturę firmy często pozostaje w cieniu. Dlatego tak ważne jest, by docenić ich trud, pasję i zaangażowanie.” -  komentuje  Romeo Grzębowski- Przewodniczący Kapituły Konkursu, Chief Inspiration Officer Extended Tools Polska.

Konkurs składa się z 2 etapów:

  1. nominacja Liderów HR przez zespoły sprzedażowe, z których Kapituła wybierze półfinalistów w kategoriach firm: do 100 osób, 101-500 i pow. 500 osób.
  1. krótkie wystąpienie Liderki/Lidera HR przed Kapitułą Konkursu przedstawiające konkretne case study ze swoimi osiągnięciami (11.01.2024r.).

Kapituła Konkursu składa się z praktyków świata HR i Sprzedaży, którzy w swoim doświadczeniu zawodowym ocierają się o oba działy, mając tym samym świadomość słabych i mocnych stron. W Kapitule znaleźli się: Romeo Grzębowski - Przewodniczący (Extended Tools), Marcin Grela (Sales Angels), Monika Kulińska (Allianz Polska), Michał Paradowski (4 Results), Marta Florczak (Lidl Polska) oraz Monika Smulewicz (HR na Szpilkach).

Ogłoszenie zwycięzców oraz ceremonia wręczenia nagród odbędzie się podczas konferencji Finał Sales Angels 2023, która odbędzie się 25.01.2024 roku.

Buduj z nami mosty porozumienia i zgłoś swojego HR’owca: https://salesangels.pl/konkurs-hr-rozumie-sprzedaz/

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 23.10.2023 - 07.12.2023
  • Dz. tyg.: pn. - czw.
  • Czas trwania: 46 dni
  • Adres: online, online
  • Miejsce: online
  • Wstęp: bezpłatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.