Kongres Kadry

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Sytuacja na rynku pracy w 2016 roku wyraźnie się poprawia. Pracownicy są bardziej pewni swojego zatrudnienia, co stawia polskich pracodawców w coraz trudniejszej sytuacji. O tym, co staje się głównym wyzwaniem na rynku pracownika mówić będą menedżerowie personalni podczas nadchodzącego XXIII Kongresu Kadry, który odbędzie się w dniach 9-11 maja 2016 roku w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Żydów Polskich POLIN. Jego hasło brzmi: W pogoni za pracownikiem.
Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. odpowiedzi na pytania: jak ze zmianami na rynku pracy radzą sobie największe organizacje w Polsce, jak optymalizują działania personalne aby dostosować się do wymagań biznesu, jak mierzą efektywność projektów, co staje się dla nich największym wyzwaniem w dobie walki o talenty, zmian demograficznych oraz wszechobecnej technologii.
Wśród prezentacji projektów personalnych znajdą się dobre praktyki z takich firm, jak: CEMEX, IKEA Industry, Hilti, Dendro, Hempel Paints, Flextronics, Sonoco, Saint-Gobain, ZF TRW, RWE, Unilever, Grupa Żywiec, Fair Packaging, Nexteer Automotive, IBM, PPG Industries, JTI, Alior Bank, Michelin i wielu innych. O wysokiej randze kongresu świadczą topowi prelegenci, którzy znaleźli się w jego programie. Zaproszenie do udziału w kongresie przyjęła Lori Shook – ekspert w zakresie neuroscience i jej wykorzystania w kreowaniu nowoczesnego przywództwa, wieloletnia trenerka i coach biznesu oraz pochodzący z Holandii Jos Rovers – doświadczony konsultant, który wspiera organizacje w procesach transformacji, kreowania efektywnego przywództwa i innowacji. Inspiracji ze świata biznesu i dla biznesu dostarczą także: Rafał Ohme - profesor nadzwyczajny psychologii, mówca biznesowy Szymon Kudła a także Paweł Dangel - w latach 1997-2012 prezes zarządu Grupy Allianz Polska.  Organizatorzy kongresu zadbali także o niestandardowe inspiracje spoza świata biznesu. Stąd obecność w programie znanych dziennikarzy telewizyjnych: Jarosława Kuźniara i Szymona Majewskiego. 

Lokalizacja

mazowieckie, Warszawa, Mordechaja Anielewicza 6, Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Żydów Polskich POLIN

Wyświetl większą mapę

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 09.05.2016 - 11.05.2016
  • Dz. tyg.: pn. - śr.
  • Czas trwania: 3 dni
  • Adres: Mordechaja Anielewicza 6, Warszawa
  • Miejsce: Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Żydów Polskich POLIN
  • Wstęp: Płatny

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.