Konferencja Trenersko­ – Coachingowa PROFECTUS

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje VI edycję Konferencji Trenersko- Coachingowej PROFECTUS – „Szkolenia i coaching wobec kryzysu w wymiarach indywidualnym i społecznym”. Odbędzie się ona w dniach 27-28 maja 2017 roku w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło relacji  grupowych. Wydarzenie to jest adresowane do profesjonalnych trenerów, coachów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR i managerów oraz wszystkich pasjonatów, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i poszerzyć swoje kompetencje w zakresie coachingu, trenerstwa i facylitacji.

Zapraszamy do wysłuchania wykładów, które poruszą tematykę, niedocenianego do tej pory, pojęcia generatywnej współpracy jako odpowiedzi na powszechny i nieuchronny kryzys, który występuje na różnych poziomach organizacji: jednostki, społeczności lokalnej i całego społeczeństwa.  Podejście to bazując na zbiorowej inteligencji i procesach grupowych  może prowadzić do efektów przekraczających  indywidualne możliwości członków grupy. Skoncentrujemy się na tym, w jaki sposób grupa może być wykorzystana jako narzędzie do rozwiązania i zarządzania kryzysem we wszystkich jego wymiarach i płaszczyznach. Przedyskutujemy także nowo zaistniałą perspektywę, która w konsekwencji prowadzi do poszukiwań innych niż dotychczas sposobów działania oraz stawia przed dziedzinami trenerstwa, coachingu i facylitacji kolejne wyzwania. Konferencja PROFECTUS od lat tworzy przestrzeń do refleksji, poszerzania kompetencji w wybranych obszarach oraz wymiany doświadczeń między praktykami reprezentującymi różne nurty, teoretykami i odbiorcami.

Organizator wydarzenia, Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, to organizacja studencka działająca przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem jej działalności jest poszerzanie wiedzy oraz umiejętności w różnych dziedzinach psychologii. Do największych osiągnięć Koła należy organizacja cyklicznych konferencji, takich jak PROFECTUS, Psychodebiuty, W Stronę Zmian, Człowiek Zalogowany oraz Coaching – efektywny rozwój organizacji (przy współpracy z ICF i Izbą Coachingu).

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 27.05.2017 - 28.05.2017
  • Dz. tyg.: sb. - nd.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: prof. St. Łojasiewicza 4, Kraków
  • Miejsce: Uniwersytet Jagielloński
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.