Konferencja Strategie HR

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Zapraszamy do udziału w najważniejszym spotkaniu liderów świata HR!

#strategia, #kryzys, #diversity, #inclusion #equality #data #ESG #kultura, #agile  – to hasła, które zdominują program II edycji konferencji z cyklu „Strategie HR”, która odbędzie się w dniach 17-18 maja w ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie.

 W tym roku zainicjowana będzie dyskusjao realnej współpracy na linii HR – biznes, o tym jakie są wzajemne oczekiwania, jak ułożyć komunikację i przepływ informacji, jak wspólnie przygotować się na wiele nowych wyzwań w obszarze regulacyjnym, które już niebawem wprowadzą rewolucję w firmach (m.in. wdrażanie strategii DI&E i ESG)

To będzie również dyskusja o stanie dojrzałości organizacji – Które firmy można zaliczyć do data driven organization, a może zwinność to cecha, która najlepiej opisze charakter ich działania? Czy dobrostan to chwilowo chwytliwe hasło, czy stan, do osiągnięcia którego zmierzają?

Konferencja Strategie HR to prawdziwe Święto HR! Każdy z uczestników będzie mógł ułożyć samodzielnie agendę wybierając z szerokiej oferty prelekcji, paneli dyskusyjnych i równoległych ścieżek tematycznych. A to wszystko okraszone fantastyczną atmosferą spotkania face to face.

Na koniec pierwszego dnia wydarzenia, zaprosimy uczestników na ceremonię wręczenia nagrody w konkursie HRA Star Award.

Lokalizacja

mazowieckie, Warszawa, ul. Grzybowska 56, 00-844 Warszawa, ADN Centrum Konferencyjne w Warszawie.

Wyświetl większą mapę

Program

https://strategiehr.pl/

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 17.05.2023 - 18.05.2023
  • Dz. tyg.: śr. - czw.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: ul. Grzybowska 56, 00-844 Warszawa, Warszawa
  • Miejsce: ADN Centrum Konferencyjne w Warszawie.

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.