KONFERENCJA "HR w Polsce"

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi: hr, wydarzenia, konferencja, HR w Polsce

Konferencja „HR w Polsce” to wydarzenie branżowe z serii cyklicznych spotkań organizowanych przez portal HR Polska. To strategiczne spotkanie praktyków HR, którzy pierwszy raz w tak licznym gronie na Śląsku będą mieli okazję do wymiany doświadczeń, efektywnego networkingu i inspiracji w codziennej pracy.

Porozmawiamy o narzędziach i metodach HR, które warto stosować w praktykach polskich. Nasi eksperci, przedstawiciele firm i organizacji branżowych opowiedzą o sprawdzonych rozwiązaniach, które mogą wpłynąć na efektywność pracy. Poruszymy m.in. temat szkoleń opartych na dowodach, mody na coaching, grywalizacji, social media i employer brandingu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem branży Human Resources (HR), w szczególności osoby zajmujące się zarządzaniem kadrami w firmach, kształtowaniem polityki personalnej i rozwojem kompetencji personelu, tj. Dyrektorów i Menedżerów Personalnych, trenerów, mentorów, coachów, asesorów, doradców personalnych oraz specjalistów kadr i płac.

Konferencja „HR w Polsce” inauguruje portal branżowy HR Polska. Program konferencji nawiązuje do pięciu sekcji tematycznych portalu.

Lokalizacja

śląskie, Gliwice, Bojkowska 37, Budynek Nr 3 dawnej Cechowni siedziba Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości

Wyświetl większą mapę

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 09.10.2014 - 09.10.2014
  • Dz. tyg.: czw. - czw.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Bojkowska 37, Gliwice
  • Miejsce: Budynek Nr 3 dawnej Cechowni siedziba Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości
  • Wstęp: Płatny

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.