Konferencja "Dni HR"

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Już 20 czerwca 2023 r. w Katowicach odbędzie się bezpłatna konferencja "Dni HR" organizowana przez SGP- Training & Consulting. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: Firmy w obliczu wyzwań. Jak angażować i rozwijać talenty w organizacji?

Uczestnicy wysłuchają prelekcji doświadczonych praktyków i ekspertów, którzy w wystąpieniach odniosą się do aktualnych trendów i wyzwań HR. To wydarzenie, na którym nie powinno zabraknąć specjalistów związanych z branżą: Dyrektorów HR, HR Business Partnerów i HR Managerów, specjalistów związanych z branżą HR, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i wymienić doświadczenia.

Program konferencji składa się z pięciu bloków poświęconych m.in.: kompetencjom przyszłości, mentoringowi, budowaniu zaangażowania pracowników w nowoczesnej organizacji i rekrutacji. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w konferencji. 

Organizator: SGP- Training and Consulting –specjaliści wspierający organizacje w realizacji ich procesów rozwojowych z zakresu: szkoleń, doradztwa, wdrożeń i audytów. Wysoka jakość świadczonych usług potwierdzona wieloletnim doświadczeniem, licznymi referencjami, nagrodami oraz certyfikatem ISO 9001.

Rejestracja: https://www.dnihr.pl/rejestracja 

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji, która pozwoli poznać nowe trendy i wymienić doświadczenia z innymi specjalistami z branży HR.

Program

https://www.dnihr.pl/#harmonogram

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 20.06.2023 - 20.06.2023
  • Dz. tyg.: wt. - wt.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Wita Stwosza 37, Katowice
  • Miejsce: Park Hotel Diament Katowice
  • Wstęp: bezpłatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.