IT Wellbeing Brunch

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Czym jest wellbeing – o tym większość branży HR już wie, a przynajmniej zna jego założenia. Jednak 27 września każdy HR’owiec rekrutujący do branży IT będzie mógł dowiedzieć się znacznie więcej podczas pierwszego spotkania dedykowanego dobrostanowi pracowników w firmach IT. Trwają zapisy na IT Wellbeing Brunch.

O wellbeingu mówi się coraz więcej i coraz głośniej. Pracodawcy są już świadomi faktu, że jest to skuteczna metoda na przyciągnięcie i utrzymanie najlepszych pracowników. To szczególnie ważne w branży IT, która rozwija się bardzo prężnie i w której rekrutacja prowadzona jest nieustannie. Specjaliści ds. HR doskonale znają trudności jakie stwarza ten stan rzeczy i świetnie zdają sobie sprawę z tego, jak wellbeing go zmienia.

 

Program

Wellbeing jest stosunkowo nową dziedziną, którą warto popularyzować i edukować w jej zakresie. Temu właśnie ma służyć pierwsze spotkanie wellbeingowe dedykowane branży IT. Zaplanowana na ostatnie dni września obejmować będzie merytoryczne prelekcje ekspertów, wystąpienia gości specjalnych, networking specjalistów HR i EB oraz wspólną debatę o jakości wellbeingu w branży IT w Polsce. Celem wydarzenia jest dostarczenie wiedzy i inspiracji. Uczestnicy zaczerpną praktycznych wskazówek dotyczących podnoszenia poziomu dobrostanu pracowników w firmach IT. Wśród gości gotowych podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem pojawią się Agnieszka Czerkawska i Agata Pelc z Wellbeing Institute Polska, Gabriela Ziółkowska-Coyne i Trevor Coyne z międzynarodowej firmy IT Ops Talent oraz Łukasz Stryjski i Michał Kauf z ITcruitment, jedynej w Polsce firmy rekrutacyjnej z certyfikatem Wellbeing Certificate Leader.

IT Wellbeing Brunch zaplanowano z myślą o środowisku biznesowym. Dedykowana jest właścicielom i i pracownikom działów HR, CSR, EB, jednym słowem: wszystkim zainteresowanym problematyką dobrostanu psychofizycznego (wellbeingu) i szczęścia pracowników w branży IT.

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 27.09.2019 - 27.09.2019
  • Dz. tyg.: pt. - pt.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: pl. Katedralny 8, Wrocław
  • Miejsce: Hotel The Bridge
  • Wstęp: Wolny

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.