HR w Biznesie Techne

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Co łączy starogreckie słowo „techne” oraz branżę HR? Na to pytanie będziemy wspólnie poznawać odpowiedź podczas konferencji HR W BIZNESIE Techne, którą eksperci rynku pracy z FlexHR współorganizują wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu 24.10.2019 w Bydgoszczy.

Techne

Tematem tegorocznej edycji konferencji HR W BIZNESIE jest słowo „techne” (τέχνη), które w języku Homera oznacza sztukę działania w danym obszarze. 24 października br. w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy wraz z zaproszonymi ekspertami przyjrzymy się sztuce podejmowania skutecznych działań w branży HR. Służyć będą temu dwa bloki tematyczne.

Future Is Now

Słowo „techne” to rdzeń takich słów jak technika czy technologia. Dlatego w pierwszej części konferencji HR W BIZNESIE poruszymy zagadnienia poświęcone rozwiązaniom, które pomagają specjalistom HR być każdego dnia o krok naprzód. "Technologia przeplata się z naszym życiem zawodowym i prywatnym. Nie inaczej dzieje się w branży HR. A ta, żeby być partnerem dla biznesu musi dotrzymywać kroku postępowi technologicznemu" – mówi Monika Żuchlińska, Dyrektor Centrum Rozwoju Kariery i Współpracy z Biznesem Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

Back To Human

 Zeszłoroczny temat konferencji, Human Relations, stanowił alternatywne odczytanie akronimu HR. W nawiązaniu do niego powstała koncepcja drugiego bloku wystąpień. "To właśnie Człowiek jest w centrum działań branży HR; ona powstała dla niego. Dlatego podczas konferencji HR W BIZNESIE będziemy wspólnie się przyglądać, co możemy zrobić, aby mimo postępu technologicznego Człowieka nie przesłoniły metadane" – mówi Ewa Korecka, Dyrektor Generalna FlexHR.

Co będzie się działo?

W tym roku w Bydgoszczy będzie można posłuchać i wymienić się doświadczeniami m.in. z Mają Gojtowską (gojtowska.com), Barbarą Zych (EB Institure), czy Mateuszem Pszczółkowskim (OLX). Organizatorzy zaprosili także Cezarego Mączkę oraz Piotra Sachę (Budimex), którzy podzielą się swoimi najnowszymi doświadczeniami z przenoszenia procesów HR do chmury. Ponadto chętni mogą wziąć udział w jedynym  w regionie warsztacie tworzenia bota dla HR, który poprowadzą Katarzyna Wojdyła oraz Katarzyna Kończalska z Norian Accounting. Nie trzeba być programistą, wystarczy tylko mieć swój laptop i program, który organizatorzy podeślą uczestnikom.

Do udziału w konferencji HR W BIZNESIE Techne zapraszamy całe środowisko branżowe: HR Managerów, specjalistów HR, właścicieli firm oraz wszystkich zainteresowanych tematyką HR.

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 24.10.2019 - 24.10.2019
  • Dz. tyg.: czw. - czw.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Fordońska 74, Bydgoszcz
  • Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa
  • Wstęp: Płatny

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.