HR THINK THANK Forum Dyrektorów HR

Forum -

Opis wydarzenia

tagi: forum dyrektorów HR

HR THINK TANK to spotkanie face to face w małych interaktywnych grupach wśród najlepszych profesjonalistów, umożliwiające wymianę doświadczeń i podzielenie się wiedzą, wzajemną inspirację oraz przedyskutowanie kluczowych wyzwań na strategicznym poziomie w wąskim gronie wyłącznie Praktyków – Dyrektorów Personalnych.

FORMUŁA 5 x 5 – 5 grup 5-osobowych – to 5 godzinnych sesji, 25 case’ów, 5 zmian stolików i 5 zmian grup, które gwarantuje jeszcze większą interakcję wśród uczestników! Podczas każdej sesji przy każdym ze stolików, dyskutowany jest oddzielnie w gronie 5 osób jeden case – wszyscy z Państwa będą mieli okazję uczestniczyć przy 5 różnych case’ach oraz zapoznać się osobiście ze wszystkimi uczestnikami naszego spotkania!

TEMATYKA – to Państwo wiedzą najlepiej, które z wyzwań są najistotniejsze w tym momencie, dlatego każdy z uczestników ma za zadanie przygotować case study w oparciu o swoje doświadczenie. Proponowany przez nas standard 1-godzinnej sesji to 20 minut prezentacji (max. 10 slajdów w Power Point) oraz 40 minut dyskusji wśród zebranych przy stole. Po każdej sesji macie Państwo czas na jeszcze większą interakcję w luźnej atmosferze przy kawie, a następnie następuje zmiana grupy oraz stolika.

Lokalizacja

mazowieckie, Warszawa, Kościelna 12, Mamaison Hotel Le Regina & Residence Diana Warsaw

Wyświetl większą mapę

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 04.02.2014 - 04.02.2014
  • Dz. tyg.: wt. - wt.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Kościelna 12, Warszawa
  • Miejsce: Mamaison Hotel Le Regina & Residence Diana Warsaw

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.