HR Pharma

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Czwarta edycja Forum HR Pharma & Lifescience odbędzie się 20 lutego 2019 roku w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie. W spotkaniu weźmie udział ponad 100 praktyków kierujących działami Human Resources w organizacjach sektora farmaceutycznego i medycznego. Agenda wydarzenia powstała na podstawie wywiadów z prelegentami i uczestnikami poprzednich edycji.

Tegoroczny program obejmuje zagadnienia tworzenia kultury zaufania i współodpowiedzialności, absorbcji innowacji oraz podtrzymywania zaangażowania pracowników, sukcesu i przetrwania w świecie VUCA, a także wyzwań prawnych związanych z rozliczaniem ruchomego czasu pracy.

Uczestnicy staną przed wyzwaniem rozwiązania najtrudniejszych branżowych problemów m. in.: jak efektywnie rekrutować (candidate experience) oraz dbać o rozwój kompetencji pracowników, jak zarządzać zespołem zróżnicowanym kulturowo, jak odszukać i zatrudnić nowoczesnego lidera, jak prowadzić nowe ścieżki karier w pharma & medical oraz czego możemy nauczyć od milenialsów, a w czym możemy im pomóc.

W programie oprócz wystąpień prelegentów, stolików dyskusyjnych, przewidziano case studies największych firm m. in.: Trudniej ale też się da! Buduj motywację nawet w płaskich strukturach i „przy powtarzalnych” projektach w działach komercyjnych (ASTELLAS), Wzbudzaj zainteresowanie, nawiązuj relacje, rekrutuj - talent aquisition w pigułce (GRUPA NEUCA), Wykorzystaj mechanizmy procesu zmiany w rotacji i rozwoju pracowników (BAYER). Konferencja będzie miała również charakter networkingowy sprzyjający tworzeniu silnych więzi biznesowych opartych na wymianie doświadczeń.

Więcej 

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 20.02.2019 - 20.02.2019
  • Dz. tyg.: śr. - śr.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Żwirki i Wigury 1H, Warszawa
  • Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel
  • Wstęp: platny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.