HR Disrupt. Employer Branding Insights

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

W środę, 27 czerwca, we wrocławskiej filii Uniwersytetu SWPS odbędzie się pierwsza konferencja z cyklu HR DisruptEmployer Branding Insights. O unikalności wydarzenia świadczy formuła dyskusji panelowych, do których zaproszono młodych ludzi, dopiero wkraczających na rynek pracy. Ich opinie i oceny często stanowią źródło cennych informacji i inspiracji dla osób zajmujących się employer brandingiem.

Konferencja HR Disrupt została podzielona na dwie części – naukową oraz profesjonalną. W pierwszej zapoznamy się z opiniami osób, które na co dzień zajmują się teorią employer brandingu oraz budowaniem strategii wizerunkowych firm. Wystąpią m.in.: Szymon Sikorski, Michał Ulidis, Karina Stasiuk-Krajewska czy Dominik Lewiński. Na zakończenie panelu zaplanowano dyskusję pt. Rynek pracy widziany oczami młodych, w której wezmą udział studenci Uniwersytetu SWPS. Po krótkiej przerwie rozpocznie się część druga, podczas której wystąpią praktycy. W trakcie dyskusji przeanalizujemy obraz rynku pracy w Polsce i porozmawiamy o jego perspektywach, a także potencjalnych zagrożeniach.

Udział w konferencji HR Disrupt jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorem konferencji jest Uniwersytet SWPS wraz z agencją PR Publicon.

Patronem merytorycznym wydarzenia jest portal branżowy hrpolska.pl, a patronem medialnym - dlaStudenta.pl.

Więcej informacji

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 27.06.2018 - 27.06.2018
  • Dz. tyg.: śr. - śr.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Aleksandra Ostrowskiego 30b , Wrocław
  • Miejsce: Uniwersytet SWPS
  • Wstęp: bezpłatny (wymagana rejestracja)

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.